Технологія будівництва будинків з SIP «під ключ»

СІП панельГлавной особливістю СІП будинків «під ключ» є їх монтаж за місцем з уже готових елементів, а подальша обробка виконується відповідно до побажань замовника. Всі складові майбутньої будови виготовляються в заводських умовах, де розкрій матеріалу виконують професійні фахівці. Нерідко замість СИП панелей використовуються інші сендвічі, наприклад, на основі екструдованого пінополістиролу або пінополіуретану. Подібна заміна збільшує вартість огороджувальних конструкцій, але при цьому властивості теплопровідності залишаються незмінними. Будьте уважні при виборі вихідного матеріалу! Зауважу, що в міру необхідності використання панелей нестандартних розмірів, кромки елементів легко підрізає звичайна ножівка безпосередньо на будмайданчику. 

Вы можете купить спортивный костюм большого размера по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Мала вага СІП панель дозволяє не використовувати вантажопідйомну спецтехніку на будмайданчику. З'єднання СІП панелей проводиться за допомогою бруса з розмірами граней 150х80 мм (це досить рідкісне перетин для нашого ринку), при цьому для верхньої і нижньої обв'язки використовується дошка розмірів 150х40 мм. Цікавий факт - ефективність від використання зазначеного потужний бруса не підтверджено ні розрахунки, ні практичний показники. Навпаки, з'являються зайві "містки холоду", тому брус даного виду досить застосовувати при облаштуванні перекриттів або для даху, а для обв'язки стін і стикування СИП-панелей по вертикалі цілком підійде дошка перетином 150х50 мм. Ціни на будівництво будинків з СИП панелей «під ключ» У вартість будівництва будинку з СИП панелей «під ключ» входить:
«Коробка» будинку;свайно-гвинтовий фундамент;повна обробка (зовнішній і внутрішній);всі комунікації (електрика, водопостачання, газопостачання, каналізація);вікна та двері.

Похожие страницы: