Сучасна дверна фурнітура - це комплект певних елементів

Саме дверна фурнітура робить двері - дверима, а не щитом, загороджувати отвір в стіні. І від того, наскільки правильно вона буде підібрана, залежить не тільки якість її роботи, а й зовнішній вигляд і ті почуття, які вона викликає своїм зовнішнім виглядом.

Якість і стильове рішення, в якому виготовлена фурнітура для дверей, обов'язково має відповідати якості двері. Неможливо уявити двері з масиву натурального дуба з копійчаною оснащенням. Вона відразу «загубиться» з нею.
Сучасна дверна фурнітура, це комплект певних елементів, які є невід'ємною частиною будь-яких дверей

1. Петлі. Завдяки цим елементам дверний блок кріпиться до коробки. Існує кілька різновидів петель по конструкції їх виконання:

навісні (накладні). Виготовляють з двох карт (полотен) і з'єднуються шарніром. Одна частина фіксується на коробі, а друга, на торцевій частині полотна. Ці вироби можуть бути звичайними і універсальними. Установка перших проводиться з урахуванням того, в який бік повинна буде відкриватися двері (в зв'язку з цим існують петлі «праві» і «ліві»).
барні, іноді іменовані «метро». Ці моделі дозволяють дверям відкриватися в будь-яку сторону.
угвинчуватися. Виконуються з пари частин, кожна з яких має штирі з нарізаною на них різьбленням. Перша частина угвинчується в короб двері, друга, в полотно.
приховані. Якщо двері закриті, їх не видно.

За своїм призначенням дана продукція ділиться на дві основні групи: фурнітура для вхідних дверей і вироби, які встановлені в двері міжкімнатні.

2. Ручки. На будь-яких дверей є, як мінімум, одна ручка.

За способом їх монтажу згадані вироби ділять на дві категорії: врізні і накладні. Для установки першої потрібно просвердлити в полотні спеціальний отвір, а друга закріплюється на ньому спеціальним елементом, планкою.
Щодо функціонування: на стаціонарні і рухливі. Причому останні відкриваються за рахунок натискання на них, або повороту.
За видами згадане виріб ділиться на скобу, фаль, прямокутну, поворотну і глуху кнопку (можна назвати це фурнітура для міжкімнатних дверей), а також ручка-купе.

3. Замки. До згаданої категорії прийнято відносити спеціальні пристрої, наявність яких унеможливлює доступ в приміщення, закрите дверима для осіб, які не мають відповідного ключа або хто знає відповідного коду. Додатково з замками на дверях встановлюється засувка.

4. Досить часто в останні роки в цей комплект включають доводчики. Завдання згаданого пристрою гідравлічного або механічного типу полягає в тому, щоб плавно закрити в автоматичному режимі відчинені двері. Існуючі моделі поділяються за місцем їх установки (підлогові, верхні, приховані) і способу, яким передається обертовий момент.

5. Додаткові вироби (демпфер, вічко, шпінгалет, стопор і т.п.).

В наши дни большинство людей стремится найти серьёзных профессионалов и мастеров, чтобы качественно застеклить балкон и спокойно встретить осенне-зимний период, когда тепло в квартире особенно важно сохранить, ведь коммунальные тарифы на тепло постоянно растут. Поэтому застекление балкона - это важный этап энергосбережения и общего утепления каждой квартиры.


Фурнітуру найвищої якості в асортименті завжди раді запропонувати зацікавленим особам в компанії

Похожие страницы: