Що побудувати на нерівній земельній ділянці

У нас нерівний земельну ділянку з великим ухилом і перепадом висот, та ще й неправильної форми, що робити?

Таке питання нам іноді задають клієнти. Звичайно, зрозуміти їх можна, ділянки з великим ухилом коштують дешево і можна собі дозволити купити такий шматочок землі в більш дорогому місці.

котедж на пагорбі

Ділянка з великим ухилом - перепадом висот.

Насправді, потрібно визначити, які плюси є у даної ділянки. Можливо з Вашого "схилу" відкривається гарний панорамний вид на околиці: на річку, ліс, і т.д. Була ж причина по який Ви його купили?

Якщо кут нахилу настільки великий, що по ньому не можна ходити (більше 30 градусів), то зазвичай розбивають ділянку на тераси. За допомогою важкої техніки насипають дві - три плоских майданчики і роблять перехід між ними. Такі тераси робили в горах з каменів селяни ще до нашої ери.

Будинок розміщується як правило на верхній терасі, щоб з нього був хороший вид на ділянку і околиці. Важливо правильно розмістити будинок і зробити до нього під'їзд на автомобілі, інакше тягати речі і продукти в будинок буде дуже важко.

  

Сегодня очень актуальна безопасность во всех жизненных сферах и поэтому защита от порчи является по-прежнему очень востребована, ведь доказано, что магия сильно влияет на нашу жизнь и судьбу.

 
Земельна ділянка має невеликий ухил.

Якщо ухил ділянки невеликий, то можна його вирівняти перед будівництвом будинку. Але тут все залежить від сусідів.

Майте на увазі, що Ви можете насипати грунт знизу ділянки тільки до рівня висоти паркану між Вашим і сусідським ділянкою. Робиться монолітна стіна в ґрунті, яка не повинна перевищувати максимально дозволену в Вашому селищі висоту паркану.

Якщо сусідів знизу немає і можна будувати паркан будь-якої висоти, то можна повністю вирівняти ділянку. Тоді побудувати котедж Ви можете в будь-якому зручному місці.

Нерівну ділянку.

Якщо Ваша ділянка має просто нерівний рельєф - ями, то це легко можна виправити. Просто вирівнюємо його бульдозером перед будівництвом котеджу.

Ділянка неправильної форми.

Якщо Ваша ділянка землі не має "загальноприйняту" прямокутну або рідше квадратну форму, а наприклад трикутну або багатокутну. Те Вам дорога до професійного архітектора, який "впише" будинок в Ваш ділянку, або спроектує його спеціально для даної ділянки.

Між іншим, іноді саме так народжуються справжні шедеври архітектури. Незвичайного ділянці - незвичайний будинок. Пам'ятайте "будинок праска" в Москві на Хітровке?

будинок на ділянці з ухилом

На закінчення, можна сказати, що будівництво будинку на схилі, на пагорбі, звичайно дорожче ніж на пологому і рівній ділянці, та й архітекторові потрібно попрацювати.

Але зате в результаті може вийде незвичайний об'єкт, який буде коштувати дорожче ніж аналогічні котеджі в цьому селищі але на пологих і рівних ділянках.

Похожие страницы: