Радіатори опалення: готуємося до покупки заздалегідь

Інтернет-магазину DOLAR.IF.UAРадіатори опалення: готуємося до покупки заздалегідь

Якщо ви плануєте встановити індивідуальну опалювальну систему, батареї опалення являються одними з найважливіших компонентів для досягнення тепла і затишку. Тому перш, ніж придбати радіатори, вам необхідно якомога більше дізнатися про них, щоб зробити вдалий вибір. 

Интересный портал о России http://chicandamazing.com/ расскажет Вам огромное количество полезной информации.

На що слід звернути увагу насамперед? Звісно, на матеріал, з якого виготовлені радіатори опалення. Адже від цього залежить тепловіддача, теплопровідність та довговічність. Отже, за матеріалом батареї поділяються на:

- алюмінієві,
- сталеві,
- чавунні,
- біметалеві.

Алюмінієві радіатори не виготовляються з чистого алюмінію, частіше це різноманітні сплави на його основі, які забезпечують відмінну тепловіддачу і довготривалу експлуатацію.

Висока тепловіддача та теплопровідність сталевих радіаторів

Одними з найпопулярніших є сталеві радіатори, вони займають майже 80 % продажів на сучасному ринку. Їх популярність зумовлена хорошими технічними характеристиками та доступною ціною. Основні переваги – висока тепловіддача та здатність добре зберігати задану температуру в приміщенні.

Радіатори опалення сталеві мають гарний дизайн, завдяки чому легко впишуться в будь-який інтер’єр. Якість сталевих радіаторів також визначається по товщині стінок, тобто чим більша товщина сталі, з якої він зроблений, тим довше він зможе прослужити. Окрім того, потрібно звернути увагу на антикорозійне покриття, яке захищає радіатор від іржі, а також агресивних елементів у теплоносії.

За формою батареї для опалення поділяються на:

- трубчасті;
- панельні;
- секційні;
- конвектори.

Сьогодні асортимент даної продукції надзвичайно великий. Ви можете купити батареї для опалення в будь-якому куточку України. При цьому ціни на радіатори вас повністю влаштують: ви матимете змогу придбати якісний товар за доступною вартістю.

Похожие страницы: