Прохідні ізолятори ІП

Ізолятори ІПУ, IП (прохідні) виготовляються з порцеляни - відображає матеріалу світлого кольору, що отримується в результаті високотемпературної обробки керамічної маси. Головна перевага фарфорових ізоляторів, це висока твердість, міцність, термостійкість і антикорозійна стійкість.

Правильно выбрать проходной изолятор помогут специалисты нашей компании.

Ізолятори порцелянові почали виробляти і застосовувати більш 100 років тому. І незважаючи на появу сучасніших аналогів, такі як скляні і полімерні ізолятори, порцелянові ізолятори досі користуються великим попитом, обумовлено це як через низьку вартості так і незамінності в деяких областях застосування.

Залежно від того, де розташовані струмоведучих частин - ізолятори діляться на підвісні, прохідні і опорні . Всі вони представлені на нашому сайті. Залежно від конструктивних особливостей ізолятори так само діляться на - стрижневі , штирові і тарілчасті. Залежно від установки - ізолятори діляться на лінійні , стаціонарні і лінійні.

Універсальної класифікації для всіх ізоляторів позначають по класу напруги, на яке вони розраховані. Сьогодні виробляється більше 300 типів порцелянових ізоляторів.

Незважаючи на перебування на ринку вже протягом 8 років полімерних ізоляторів, залізничники, як правило, віддають перевагу перевіреним часом традиційним ізоляторів, ізоляторів порцеляновим. У висновку можна сказати, порцелянові ізолятори - перша ізоляція ліній електропередач.

Ізолятори прохідного типу ІП є фарфорове тіло, укріплене металевою арматурою. Конструкція має особливості, які залежать від експлуатаційної середовища, передбачуваної механічного навантаження на вигин, параметрів напруги і сили струму в системі.

Застосування прохідних ізоляторів поширюється на:

комплектні розподільчі пристрої підстанцій і електростанцій:

повітряні і масляні вимикачі;

висновок високовольтного кабелю з бака трансформатора;

ізоляцію проводів, прокладених через стіни споруд.

Пристрої призначені для експлуатації в електричних мережах з частотою в 100 Гц при робочій напрузі в 35 кВт. Товщина порцеляни в конструкції прохідного ізолятора ІП визначається передбачуваним напругою пробою. При монтажі елементів кріплення до стіни або корпусу обладнання здійснюється із застосуванням фланців.

Похожие страницы: