Про те, як легко побудувати будинок


Хтось мріє про власну квартиру, а хтось будує плани отримати невеликий котедж в мальовничому куточку далеко від галасливого міста. Однак мріяти і побудувати будинок - різні поняття. Якщо ви хочете мати заміську нерухомість, задайтеся головним питанням - чи вистачить у вас фінансів і терпіння довести до кінця будівництво? Якщо так, тоді не зайвим буде дізнатися кілька корисних порад.
Корисні поради
Спочатку потрібно визначитися - для яких цілей вам потрібен заміський будинок. Якщо для короткочасного перебування - то підійде дачний будиночок, якщо для постійного проживання в будь-який час року - котедж або приватний будинок. Залежно від експлуатації будівлі, спочатку закладаються і параметри, за якими воно буде побудовано.

Якщо у вас велика сім'я, необхідно відразу ж визначитися з площею будинку. Як стверджують фахівці, в розрахунок входить поняття фізіологічних потреб в повітрі. В середньому, на одну людину необхідно від 25 до 38 кубічних метрів повітря. Згідно з цими нормативами і проектується будинок і все приміщення в ньому, починаючи від вітальні і закінчуючи ванною кімнатою.

Так само, ще до початку будівництва заміського будинку слід поставити пріоритети - якщо ви хочете, щоб він прослужив вам, вашим дітям і онукам, особлива увага повинна бути приділена фундаменту, стін, перекриттів і звичайно ж даху. Саме вони безпосередньо впливають на довговічність будівель.

Іншим, не менш важливим етапом буде пошук будівельної компанії. Звичайно, можна зайнятися будівництвом самому - найняти робітників, замовити проектну документацію. Однак, як показує практика, з найманими робітниками і в ролі виконроба ви можете побудувати хатину дядька Тома, а не комфортабельне житло. Тому, таку відповідальну справу слід довірити професіоналам. Головне, на що слід звернути увагу, це наявність фахівців, починаючи від архітектора і закінчуючи слюсарем. Не менш важливим буде і гарантія фірми на їх роботу. Крім того, більшість порядних і відповідальних будівельників не беруть передоплати. Це важливо пам'ятати.
Поради з будівництва домаСтроітельство заміського будинку

 
Сегодня всем тем, кто хочет красивый зелёный газон, рекомендуется приобрести Семена газонных трав с гарантией качества и по очень выгодной цене.

Головні аспекти
Отже, на що слід звернути увагу при будівництві заміського будинку:


Фундамент. Найчастіше будівельники застосовують стрічковий, який ділиться на два види: монолітний і збірний. На рівному рельєфі буде ідеальним монолітний фундамент, а якщо ландшафт далекий від ідеальності і має ухили, найкраще поставити будинок на стрічково-фундамент.

Стіни. Якщо ви вирішили будувати будинок для постійно проживання, тобто і взимку і влітку, найкраще при будівництві використовувати цеглу. Не дивлячись на свої чудові якість по збереженню тепла, цей будівельний матеріал досить дорогий. Щоб зменшити його витрати, будівельники рекомендують використовувати при зведенні стін пінобетон, який знижує навантаження на фундамент, але має схожі з цеглою якостями. А для облицювання будинку можна брати безпосередньо цегла і укладати його на «ребро».

Дах. Конструктивні особливості вам підкаже фахівець. Конструкція даху зводиться з дерева. Це основне золоте правило. А матеріал покрівлі ви можете вибрати, який захочете. Однак вам слід знати, що сьогодні найчастіше при будівництві покрівлі застосовують матеріали з профільованої сталі і полікарбонат. Дах необхідно утеплити, зробити гідроізоляцію.

Оздоблення. Завершальним етапом будівництва є внутрішнє оздоблення. Тут є свої тонкощі. Наприклад, тільки через рік після зведення здійснюється обробка стін брусків котеджів. А цегляні будинки можна оштукатуривать і фарбувати стіни вже після закінчення будівництва.

Похожие страницы: