Печі для лазні

Головним елементом будь-якого банного приміщення є піч, саме вона створює необхідний мікроклімат в парній. Від параметрів роботи банної печі залежить і температура в парильні, і якість пара.

В любом строительстве или ремонте необходим угольник столярный, купить его Вы сможете в интернет магазине "PROFI TRADE".
Незважаючи на те, що сьогодні існує величезна різноманітність модифікацій печей, що працюють на електроенергії, рідкому паливі або газі, стара традиція топити баню за допомогою дров'яної печі не тільки не зникає, а стає все більш популярною.

Якщо раніше печі для лазні виготовлялися переважно з каменю, сьогодні на ринку представлена величезна різноманітність металевих моделей. Сучасні компанії виробники з кожним роком випускають все більш вдосконалену продукцію. Сучасна дров'яна піч для лазні стала не тільки агрегатом з високою ефективністю роботи, вона, крім цього набула особливої естетику.

Асортимент банних кам'янок досить широкий, тому стало не просто підібрати найбільш оптимальний варіант моделі грубки і марки для власної лазні. А щоб правильно вибрати дров'яну піч, необхідно враховувати безліч важливих моментів. В першу чергу, це відповідність теплової потужності обсягом парилки. Для лазні рекомендується вибирати піч, яка розрахована на обігрів приміщення, що перевищує парну на три або чотири кубометри.


Дров'яні печі кам'янки можуть бути виконані у відкритому і закритому варіантах. Відкрита піч-кам'янка в парній швидше прогріє повітря, забезпечить в ній максимально високу температуру і досить низьку вологість. Закритий варіант кам'янки робиться за таким принципом, коли камені в печі закриті. Завдяки такій конструкції температура в парній підтримується довгий час, в ній буде легкий і вологий пар при цілком комфортній температурі.

Топка у банної печі буває виносної, невиносной або універсальної. Найзручніші топки - невиносние. Наявність топкового тунелю в конструкції дозволить топити грубку з передбанника. Є варіанти дров'яних печей, які обладнуються баком для підігріву води, вони дуже зручні в тому випадку, коли в приміщення парній не підведена гаряча вода.

Значення при виборі має і матеріал виготовлення. Більшість моделей банних дров'яних печей, виготовлених в промислових умовах, мають багатошаровий міцний корпус з металу, що дозволяє виключити ймовірність обпектися при випадковому торканні її поверхні. Найбільш продуктивними вважаються чавунні дров'яні печі. Можна вибрати піч, облицьовану керамікою або каменем. Деякі моделі включають в свою конструкцію тільки топливник і сітку з камінням.

Похожие страницы: