Пацієнтам про нічні лінзи

Пацієнтам про нічні лінзах ОК-терапія (нічні лінзи, ортокератология) Це сучасний метод корекції короткозорості до 6 - 7 діоптрій (а іноді і вище), а також далекозорості до 4 діоптрій і астигматизму.

Ми гарантуємо не менше доби хорошого зору, потім воно починає повільно змінюватися в бік вихідного. Потім людина знову одягає на ніч лінзи і повертає собі хороший зір.

ОК-терапія хороша для всіх, але особливо цікава вона може бути для наступних груп: 

1. Діти. Перш за все, ОК-терапія гальмує розвиток короткозорості. Це дуже важливо саме для дітей, тому що короткозорість зазвичай прогресує у віці від 6 до 18 років. Уявіть, що юнак чи дівчина, у яких висока короткозорість (більше -6 діоптрій), могли б зупинитися на рівні 1 - 2 діоптрій! По-друге, дітям не можна робити рефракційних хірургічні операції до 18 - 20 років. По-третє, у дітей навіть підліткового віку знижена соціальна відповідальність, і з контактними лінзами на очах вони можуть мимоволі завдати собі шкоди (наприклад, спробувати зняти лінзу брудними руками або почати терти ними очі), а з окулярами однолітки нерідко дражнять. При ОК-терапії діти надягають лінзи ввечері і знімають їх вранці під контролем батьків, оскільки зазвичай діти ночують вдома. Вдень же у них на очах немає ніяких засобів корекції і вони нічим не відрізняються від своїх здорових однолітків. 

 2. Будівельники, бармени, офіціанти, клубні музиканти та ін. - Ті професії і заняття, при яких людина перебуває в запиленій або задимленому середовищі. 

 3. Спортсмени і любителі, які займаються водними (дайвінг, плавання, водне поло, сплав на байдарках і т.п.), швидкісними (велосипед, гірські лижі, хокей та ін.), А також іншими (футбол, боротьба, гімнастика) видами спорту. Нічні лінзи офіційно рекомендовані для корекції зору при багатьох видах спорту (подивитися методичні рекомендації). 

4. Екіпажі повітряних суден, які тривалий час знаходиться в сухій атмосфері (для пілотів неприпустимо носіння як очок, так і контактних лінз). 5. Люди, для яких навіть короткочасне раптове погіршення зору може привести до фатальних наслідків - вже згадані пілоти і спортсмени, а також спецназівці, оперативні працівники міліції та ін. Звичайно, нічними лінзами можуть користуватися люди будь-яких професій і занять, які віддають перевагу в активний час доби не мати обмежень, пов'язаних з контактними лінзами та окулярами. У нас є пацієнти, які радикально змінили свій зовнішній вигляд і дозвілля після того, як почали носити нічні лінзи.

Похожие страницы: