Найважливіший захід у створенні майбутнього газону

Найважливіший захід у створенні майбутнього газону - це грамотний вибір насіння газонних трав. Сьогодні на ринку представлена величезна кількість травосмесей від самих різних виробників, як вітчизняних, так і зарубіжних. Найчастіше питання про те, які саме насіння газонних трав купити для певних цілей забирає у людини багато часу на роздуми. До того ж, ціна на газонну траву істотно коливається - можна купити травосмеси для газону і бюджетного рівня і досить дорогі газони преміум-класу для створення декоративних галявин і партерних газонів. Таке насіння газонних трав як райграс пасовищний, костриця лучна подібні травосмеси в своєму складі містити не повинні.

Коли ви визначилися з тим яке насіння трави газонної вам необхідні, саме час визначитися з ціною і виробником травосмесей. Сьогодні на ринку газонних трав представлена маса компаній.

Пряма співпраця з виробниками газонних травосумішей дозволяє нам пропонувати за досить демократичними цінами всі види газонів - газони для ледачих, спортивні, партерні, тіньовитривалі, зимостійкі газони. Також в широкому асортименті представлені травосмеси для міського та придорожнього озеленення.

Якщо ви приймете рішення придбати насіння газонних трав в нашій компанії - ви отримаєте дійсне якість за розумною ціною. У нас можна купити газонні травосуміші оптом і в роздріб. Власний відділ логістику здійснює доставку трави газонної по Москві. Також ми можемо доставити будь-яку травосуміш по всій території Росії через транспортні компанії.

Наш асортимент трави газонної, постійна наявність насіння газонних трав на складі дозволяє успішно працювати з підприємствами міського, дорожнього та комунального господарства, керуючими компаніями, ДЄЗами і ЖЕКами, адміністраціями котеджних селищ і приватними особами. Ви хочете купити траву газонну оптом за спеціальною ціною? У нас гнучка цінова політика і персональний підхід до кожного клієнта! Ми продаємо насіння газонних трав для Вас і прислухаючись до ваших бажань. Потрібна консультація по посіву газону? Чи не можете вибрати траву газонну? Телефонуйте нам! Професійні консультації - безкоштовно!

Працюйте з нами і ми позбавимо вас від постійних роздумів - скільки коштують насіння трави газонної для ідеального озеленення, де купити травосмесь для газону в Москві, як отримати газонну траву з сертифікатом, чи можна по-справжньому купити газон недорого. Дізнатися ціни на трави завжди можна в нашому каталозі і по телефону. А якщо ви вирішите замовити насіння трави газонної в нашому інтернет-магазині, ви отримаєте оперативну доставку по Москві і всієї Росії.

Кращі насіння газонних трав можна купити у нас 365 днів в році.

Похожие страницы: