​Навіщо потрібен калорифер?

Калорифер - це обладнання, призначене для теплообміну припливного повітря шляхом його зіткнення з нагріваючим елементом. Калорифер вентиляції встановлюється як в моноблочних конструкціях, так і модулях вентиляційної спліт-системи.

Калорифери для вентиляції особливо корисні в зимовий період, коли природна вентиляційна система не може забезпечити надходження достатньої кількості теплого повітря (має сенс тільки для припливної вентиляції, калорифер для нагріву повітря для витяжки - даремне заняття).

Качественный калорифер внв купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Типи калорифера вентиляції.

Розрізняють системи, що містять водяний калорифер для вентиляції і електричний.

Калорифер електричний достоїнства і недоліки

Електричний калорифер для припливної вентиляції

Електричний калорифер - прилад, в якому нагрів повітря здійснюється за рахунок тенів, на які напресовано алюмінієве або мідне ребра (необхідно для збільшення площі теплообміну). Потужність електричних агрегатів може доходити до сотень кіловат, при цьому все обладнання потужністю понад 3.5 кВт потрібно живити безпосередньо від щитка, а калорифери потужністю 7 кВт і більше вимагають живлення від трифазної електромережі 380 В.

Калорифер електричний ефективний в приміщеннях середньої площі - 100-150 м2.

Калорифер електричний для вентиляції не вимагає складних комунікацій для роботи (досить електричної розетки) і не вимагає регулярного обслуговування в процесі роботи, а також відрізняється більш простим монтажем.

Нагрівачі стандартно оснащуються термостатами захисту від перегріву корпусу і повітря, що спрацьовують приблизно при температурі 80 ° C, а також ланцюгом термоконтактов, яка розмикається в разі перегріву.

Такий калорифер припливної вентиляції має істотний недолік - підвищений рівень енергоспоживання (в порівнянні з припливною системою з водяним типом пристрою).

Калорифер водяний достоїнства і недоліки

калорифер водяний ціна в Санкт-ПетербургеКалоріфер водяної системи складається з; тепловіддаючим елементів, трубних решіток, колекторів і використовується в вентиляційних системах круглого або прямокутного перетину (обладнання, що містить калорифер системи припливу водяний для вентиляції, встановлюється в повітроводах системи).

Водяний калорифер для припливної вентиляції підходять для обігріву повітря у великих приміщеннях (більше 150 м2). Водяні калорифери для припливної вентиляції потребують менш частого обслуговування.

Не позбавлений водяний калорифер для припливної вентиляції недоліків:

- якість роботи системи з водяним типом пристрою повністю залежить від наявності системи автоматичного управління;

- водяний калорифер для припливної вентиляції вимагає попереднього очищення повітря - він погано нагрівають повітря, що містить домішки - тверді, клейкі або волокнисті речовини.

Вентиляційні калорифери вибирають, виходячи із загальної площі і призначення приміщення, потужності обладнання та його продуктивності.

Похожие страницы: