Модульні будинки - що це таке?

Види модульних будинків

Сьогодні термін «модульний будинок» використовується в декількох значеннях. У класичному значенні це будинок, який збирається з окремих модулів - кімнат, поверхів та ін. Однак в останні роки «модульними» часто називають також і легкі каркасні будинки високої заводської готовності і спрощеної форми, які випускаються в одному типовому розмірі. Такі будинки можна з'єднувати між собою, отримуючи будинок більшого розміру, або доповнювати типовими елементами - терасами, навісами для автомобіля тощо.

Найпростіший приклад саморобного модульного будинку - звичайна побутівка, або вагончик для робочих. Спочатку битовки виготовлялися з морських або залізничних вантажних контейнерів. Списаний контейнер утеплюється і обшивається зсередини найпростішими листовими матеріалами, в ньому встановлюється електропроводка, прорізаються і скляться віконні прорізи, ставиться двері - і найпростіший модульний будинок готовий. Він може з'єднуватися з такими ж модифікованими контейнерами, утворюючи «багатоповерховий будинок», який легко розбирається і перевозиться з будівництва на будівництво.

Сьогодні битовки виготовляються не тільки з контейнерів, а й за каркасною технологією з обшивкою деревом, вагонкою або рифленою бляхою. І вже важко сказати, де закінчується добре зроблена, якісна побутівка, виконана за принципом модульно-каркасного будинку, а де починається стильний і сучасний модульний будинок-матеріали

Модульні будинки спочатку відносяться до легких тимчасовим спорудам, і це визначає коло застосовуваних матеріалів і технологій. Найчастіше для виготовлення модульного будинку вдаються до каркасної технології в різних варіантах: він збирається на дерев'яному або металевому каркасі з обшивкою деревом, металом і іншими листовими матеріалами, з пароізоляцією і утепленням.

 

Износ медицинских халатов происходит очень быстро. Поэтому, всем медицинским учреждениям рекомендуется к заказу качественная и современная Медицинская одежда по выгодной цене от известной фирмы MedicalService, которая имеет двадцатилетний опыт работы на рынке спецодежды.


Модульні будинки в силу самої ідеї тяжіють до простих форм, наближеним до паралелепіпеда; типовий приклад цієї архітектури - будівельна побутівка. Чим складніше форма модуля, тим менше можливостей для його з'єднання з іншими модулями і тим вище вартість його виробництва, тому модульні будинки складної архітектури помітно відрізняються за ціною від своїх більш простих побратимів.

У Росії приватний модульний будинок для постійного проживання - це найчастіше легке типову будову високої заводської готовності. Планування сучасного модульного будинку тяжіє до студії і відкритим житловим просторів з виділеними спальними і кухонними зонами. Такий будинок поставляється з заводу з максимально повній комплектації, найчастіше «під ключ», і відрізняється досить високою ціною і мінімалістичним дизайном.

Похожие страницы: