Класифікація протиожеледних реагентів

Ожеледь - найсерйозніша проблема міжсезоння і зимового сезону, що тягне за собою дорожні пригоди і травматизм. Комунальні та приватні служби, в боротьбі з цією проблемою, використовують найрізноманітніші матеріали. Протиожеледних реагенти розраховані на певний температурний контур, при якому їх дію стає ефективним. Крім того, матеріали адаптовані під різні особливості кліматичних умов (вологість, сухе повітря і т. Д.) І не приносять шкоди навколишньому середовищу, тваринам і людині.


Все про протиожеледних реагентах Технічна сіль

Реагент пропонується в формі дрібних кристалів (мінерал хлориду), які не мають характерного запаху і токсичних виділень. Матеріал, в залежності від складу домішок, володіє різними відтінками (білим, рожевим, синюватим, пісочним) або абсолютно безбарвний. При випуску, сіль технічна пакується в тарну упаковку, контейнери (мішки навалом), пакети або продається розсипом. Регент визнаний одним з ефективних матеріалів, склад якого може доповнюватися хімічними модифікаторами, що покращує експлуатаційні якості. Ідеальне поєднання ціни і достоїнств - це вагомий аргумент на користь даного реагенту, який можна застосувати для трас, магістралей, міських доріг і пішохідних тротуарів.


Піщано-сольові склади ПСС - це комбінований реагент, до складу якого входять:

Пісок - дрібнофракційний матеріал, завдяки якому дорожнє покриття набуває тимчасову шорсткість. Шорсткі поверхні знижують ризик аварійного ковзання і знижують травматизм перехожих.
Сіль - кристалічний мінерал, під дією якого сніговий накат стає більш пухким, а лід починає поступово танути.

Пескосоль може формуватися з кар'єрного або річкового піску, бішофіту або хлористого кальцію. Склад розмішується в певних пропорціях і пропонується в мішках, тарної упаковці, розсипом або навалом. Даний реагент рекомендується для автомобільних доріг, т. К. Використання матеріалу в міських парках, на вулицях може згубно впливати на ґрунт, що в майбутньому негативно відбивається на рослинах. ПСС відноситься до недорогих реагентів, практичність і ефективність яких гідно оцінена.

  

В наше время все желающие быстро и с гарантией заказать любым объёмом качественную соль техническую по интересной цене могут посетить для этих целей интернет-сайт ООО "ИНЖСТРОЙСБЫТ".


Дрібний гранітний щебінь (гранітна крихта) - сучасний засіб боротьби з ожеледицею; видобуток сировини здійснюється у відкритих кар'єрах. Матеріал може використовуватися на будь-яких покриттях, в межах міста і поза ним. Гранітна суміш має масу переваг: міцність, екологічність, довговічність. Дрібнофракційний камінь витримує сильні морози, зберігаючи при цьому цілісність і ефективність дії. Реагент не псує гумових підстав, поверхонь (підошви, покришки).

Щільність граніту дозволяє використовувати крихту на автомобільних магістралях з великим трафіком і на міських дорогах з інтенсивним рухом. Матеріал не розчиняє сніг і не сприяє таненню льоду, він нейтралізує гладкість поверхонь і забезпечує гарне безпечне зчеплення взаємодіючих підстав. Фасований реагент пропонується в мішках, насипом або в контейнерах.

Купити протиожеледних реагенти можна в будь-яких тарних упаковках з різним об'ємом наповнення. Залежно від погодних умов і якості покриттів, користувач визначає тип матеріалу по його характеристиках: сипкість, термін дії, ефективність.

Похожие страницы: