​Карнизи для натяжних стель: особливості вибору та кріплення

Серед обивателів існує думка про те, що стелі натяжної типу припускають монтаж особливих карнизів для натяжних стель. Як показує практика, такий підхід є помилковим, і натяжні стелі не є приводом для відмови від карнизів стельового типу. Важливо своєчасно заготовити для них опору з фанери або дерев'яного бруса правильно підібраною товщини.

Компрессоры JAS купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Карнизи на стелю натяжної типу: робимо все завчасно

Отже, карнизи для натяжних стель практично не мають відмінностей від традиційних. Однак, до їх установки потрібно готуватися заздалегідь, адже якщо монтаж стелі повністю закінчено, встановити карнизи для натяжних стель буде неможливо.

Якщо тяга до своєрідності виражена слабше, ніж бажання заощадити, можна обійтися звичайним стінових карнизом, який використовується в класичному ремонті, але саме карнизи на стелю вважаються фахівцями більш прийнятним і надійним варіантом, оскільки дозволяють візуально розширити стелю, а також створити повністю своєрідний вид приміщення.

Зважившись на установку стельових виробів, варто ще до закінчення монтажу стелі закріпити всі попередні деталі і визначити місце кріплення карниза.

цінові питання

Залежно від того, яким чином будуть монтуватися карнизи на стелю і який вид вони придбають, буде залежати вартість монтажних робіт. Так, стандартні карнизи для натяжних стель коштують відносно недорого, певних капіталовкладень вимагає монтаж закладних. Більше грошей буде потрібно витратити, якщо передбачається встановлювати профільні карнизи на стелю. Їх монтаж нетрудомісткий, але на вартість впливає конфігурація вироби.

Захована ніша - це модно

Сьогодні набувають популярності карнизи для натяжних стель, заховані в спеціальні ніші. Такий спосіб монтажу досить оригінальний, адже візуально штори спадають прямо через натяжної стелі. Це рішення особливо вдало в тому випадку, коли стеля покрита глянцевим покриттям.

При такому кріпленні карниза все навантаження припадає на основний стелю, приховуваний за ПВХ-плівкою.

Для того, щоб карниз в приміщенні з натяжними стелями виглядав дійсно оригінально, варто проконсультуватися з фахівцями до початку робіт з планування інтер'єру. Це дозволить позбутися від технологічних складнощів.

Похожие страницы: