Каркасні будинки - швидко і вигідно Delta House

Багато людей не вірять, що будинок можна звести в такі короткі терміни і за ціною стандартної квартири, але, як би там не було, наша будівельна компанія дійсно зводить його менше, ніж за місяць. На терміни будівництва можуть вплинути тільки надзвичайні ситуації, а опади нашій бригаді не перешкода. Технології будівництва каркасного будинку дозволяють зводити його в будь-який час року і при будь-яких температурних показниках.

Мы предлагаем Вам быстровозводимые дома отзывы прочитать Вы можете на сайте нашей компании.

Дерев'яні будинки конкурують з кам'яними багато століть. Не дивно, що цю технологію, тільки більш вдосконалену, застосовують і зараз. Для комфортного клімату всередині каркасного будинку достатньо 18 см товщини зовнішніх стін. По таблиці теплопровідності, такий обсяг утеплювача можна порівняти з цегляною кладкою близько 2 м завтовшки. У країнах Євросоюзу зараз діє програма, згідно з якою кількість каркасних будинків в найближчому майбутньому має становити не менше 80% від загального числа. Політики вважають, що подібні житла істотно заощадять енергоресурси в Європі.

переваги
всесезонність обробки
легкість конструкцій
Високий ступінь захисту від пожежі
Можливість проектування всіляких архітектурних форм

Як випливає з назви, основою подібних будівель є каркас. Його виготовляють за розмірами замовника з бруса. На ділянці зводять фундамент, на нього встановлюють каркас, який обшивається з зовнішньої і внутрішньої сторін. Всі стіни наповнюються мінераловатним утеплювачем, тому взимку в таких будинків комфортно без додаткових обігрівачів. Це є одним з головних плюсів будинків, зроблених за каркасною технологією. Завдяки такій конструкції, всі комунікації розміщуються всередині панелей, що економить простір і робить внутрішнє оздоблення більш естетичним. Невелика вага будівельних матеріалів дозволяє працювати без спецтехніки бригадою з 4-5 чоловік. Все це позитивно позначається на ціні каркасного будинку. Його вартість майже в два рази нижче, ніж аналогічного будови з цегли. Вигодою активно користуються країни Азії, Європи і США. Там значна частина всіх споруд побудовано за каркасною технологією.

технологічні принципи
Зведення фундаменту високої міцності
Забезпечення вентиляції балок нижнього поверху
Анкеровка обв'язувальної дошки
Правильна просочення ключових конструкцій
Виготовлення основного каркасу
якісне утеплення
Монтаж пароізоляційних і дифузних мембран
Забезпечення природного повітрообміну
Правильний спосіб монтажу інженерних конструкцій


Фундамент - річ основоположна в будь-якому будівництві. У разі каркасних будинків, цей етап проходить простіше і економічніше, ніж при зведенні будинків із цегли. Каркасні будинки легше кам'яних в 5-6 разів, тому і фундамент для них роблять полегшений. Однак це не робить його менш стійким або менш міцним. Він так само заливається бетоном і кріпиться арматурою. Гідроізоляцією служить кілька шарів руберойду.
Переплетення брусів і дерев'яних балок - це каркас внутрішніх стін. Вся ця конструкція міцно пов'язана між собою і робить сам будинок стійким. Каркас із брусів обшивають дерев'яними плитами. Так виходять міжкімнатні перегородки. Усередині них дуже зручно розміщуються електричні дроти, трубопроводи каналізації, водопостачання і вентиляції. Всі комунікації ховаються в стінах. Не випадково, технологія по якому будується такий будинок, називається каркасний. За цим принципом зводяться не тільки стіни будівлі, але і дах. Будівельники за допомогою електроприладів встановлюють дерев'яні балки над поверхом, попереднім перед дахом. Їх розташування продиктовано технологією будівництва каркасних будинків, перевірений століттями. Надалі ця конструкція буде основою для укладання профлиста і обраної Вами покрівлі. Для будівництва будинку по каркасної технології використовуються тільки екологічно чисті матеріали, які просякнуті вогне- та біозахисним розчином.

Всупереч думці про їх крихкості, такі будинки сейсмостійкі і витримують сильні землетруси не гірше, ніж будівлі з цегли. У нашій країні ситуація прямо протилежна. Не дивлячись на очевидні плюси каркасною технологією, більшість росіян все одно вважають за краще кам'яниці. І тому для багатьох мрія про власний будинок, так і залишається нездійсненною.

Похожие страницы: