Фасадне скління: заміна фасадного склінняфасадне скління

При будівництві нових будинків широко використовується фасадне скління. Скляні фасади несуть в собі образ легкості і сучасності будівлі, проте вони не завжди є надійним бар'єром, що захищає внутрішній простір від агресивних атмосферних чинників.

Теплый пол сделает Ваш дом еще более уютным, цены на услуги Вас приятно удивят.Стандартні скляні конструкції, що встановлюються багатьма компаніями-забудовниками, промерзають наскрізь і пропускають холод всередину приміщення. При зустрічі холоду і тепла виникає конденсат, взимку - ожеледь, навесні і восени - вогкість і цвіль. За такої ситуації не доводиться говорити про можливість корисного використання площі балконів і лоджій за фасадним склінням навіть в нових, сучасних будинках.
Як змінюється фасадне скління на тепле і надійне ...

Тепловізіонная зйомка фасадного остекленіяМи пропонуємо інноваційне рішення заміни фасадного скління на тепле, при якому виготовляються рами з вузького, спеціально розробленого під фасади металопластикового профілю з двокамерними склопакетами. Рами фарбуються зовні в колір фасаду будівлі, щоб не виділятися на ньому. Самі вікна не виходячи з існуючої площини фасаду будівлі.

На тепловізійної зйомці видно, що на встановленої нами конструкції (позначена білою рамкою) тепловтрат практично немає, поверхня засклення холодна. У той час як яскравий жовтий колір звичайного фасадного скління показує, що поверхня засклення тепла, значить, встановлена конструкція погано виконує функцію теплозбереження.

заміна фасадного скління на тепле

Після монтажу виробів ми переходимо до утеплення вертикальних і горизонтальних профілів алюмінієвого каркаса зсередини. Для цього ми використовуємо короба з пінополістерол, облицьовані пластиковими листами. При використанні цієї технології не змінюється зовнішній вигляд фасаду житлового будинку, він залишається однорідним, зберігаються його геометрія і колір, а сам балкон або лоджія перетворюється в повноцінну комфортну житлову зону, де приємно проводити час з рідними і близькими.

Фасадне скління - ціна заміни скління
Як ми реконструюємо фасадне скління на тепле:

фасадне скління

знімаємо існуючі декоративні кришки зі стійок і ригелів в місці реконструкції;
розкручуємо притискні планки, виймаємо скла, демонтуємо алюмінієві стулки

Далі починається безпосередньо процес утеплення фасадного скління:

фасадне скління

на місце старих стекол встановлюється пластикова рама під колір фасаду будівлі;
в місцях стиків проводиться герметизуються полімерним складом;
монтуються притискні планки з ущільнювачем, розкріплення в стійці і ригелі за допомогою метизів;
на притискні планки фіксується декоративна кришка;
стійки з внутрішньої сторони утеплюються коробами з сендвіч-панелей (декоративний пластик з двох сторін, всередині утеплювач 10 мм).

Похожие страницы: