Чим відрізняється ремонт квартири в новобудові від вторинного житла?

Почнемо з плюсів. Перше і найголовніше, можна порахувати вартість робіт і матеріалів з точністю до 5%. У них, як правило немає «підводних каменів ремонту квартири», тобто всі роботи видно і прозорі, на відміну від ремонту квартири в старому будинку, де після демонтажних робіт завжди можна наштовхнутися на перебиту проводку, міжпанельні тріщини, іржаву арматуру, щілини примикання підлогу + стіна, розбита стяжка під паркетом і т.д., що, як правило підвищує кошторис і необхідні роботи оплачуються додатково.

Найкраще житло для сім'ї і пропонує жк «Традиція», з нами Ви заощадите гроші і вкладите їх не просто в покупку квартири, а в майбутнє своєї сім'ї.

Дуже важливо не помилитися у виборі будівельної компанії по ремонту новобудови, дуже низька кошторис - швидке виконання 1 - 1,5 місяці при капітальному ремонті і висиханні кожного циклу ґрунтування не менше 3 годин, шпаклівок - кожен шар - добу, штукатурна суміш - висихання 72 години та інші технологічні операції. Капітальний ремонт квартири в залежності від площі і набору робіт коливається від 2 до 4 місяців!


Вартість робіт визначається набором необхідних робіт в кожному випадку!
Не забудьте врахувати, що найчастіше обсяги в кошторисі занижуються, не включаються роботи, припустимо по проклейке скловолокна, армування стяжки, необхідності будь-якого финиширования, установки куточків, потім, після підписання договору Вам виставляють додаткові рахунки і роботи для оплати, мотивуючи "Ну Ви ж не сказали, що це потрібно зробити ". Так працюють професіонали ??? Кваліфікований виконавець робіт з першого виміру і консультації попередить Вас про необхідні роботах в даному приміщенні, і при наполегливому переконанні Замовника "а навіщо мені шліфувати і чекати висихання" просто відмовить у проведенні робіт, щоб уникнути наслідків неякісного ремонту, або обґрунтує необхідність тих чи інших робіт і застосовуваних матеріалів!

Вам пропонують швидко висушити гарматами і тепловими завісами - в будівництві це називається «згоріла штукатурка», «згоріла шпаклівка»! Не нами, будівельниками, а технологами виробництва буд-матеріалів розроблено за допомогою випробувань технологія нанесення матеріалу на поверхню і порушуючи інструкцію, прописану на мішках ми порушуємо правильний цикл робочих процесів, а потім дивуємося, чому «все відвалюється».
Ремонт новобудови - завдання не складна, але вимагає уваги і грамотного підходу!

Похожие страницы: