Встановлюємо вікна ПВХ в будинку и шпросы

Зазвичай в житло ставлять дерев'яні вікна. Це цілком зрозуміло - адже такі вікна безумовно екологічні, при якісному виконанні добре захищають від холоду, шуму, естетично привабливі. Однак, є і недоліки. Дерев'яні вікна недешеві, тим більше виготовлені з дорогих порід дерева. Відчуваючи температурні перепади, деревина з часом може жолобитися, від цього в рамах з'являються щілини і тріщини. Тому такі вікна потребують догляду і періодичного ремонту.

На сайте http://www.izolux.ru/product/shpross вы сможете заказать шпросы для того, чтобы ваше окно было оригинальным и сочеталось с интерьером вашей комнаты.

Інша справа металопластик. Вікна з цього матеріалу довговічніше дерев'яних, а крім того набагато дешевше. Вони не вимагають фарбування, не бояться ні холоду, ні спеки, ні зайвої вологості. Досить іноді протирати їх вологою губкою щоб видалити пил і можливі забруднення - іншого виходу вони не вимагають. Крім того зручно те, що металопластикові вікна робляться під замовлення будь-якої форми і розмірів, причому пропонується широкий асортимент фурнітури. Виробники охоче порадять, які вікна вибрати для конкретного приміщення, враховуючи особливості інтер'єру. Металопластикові вікна - це правильний вибір.


Для того, щоб встановити пластикове вікно ПВХ необхідний правильний підхід. Дуже часто власники пластикових вікон скаржаться на те, що вікно продувається і не зберігає тепло в квартирі. Однак варто знати що це залежить від того де вікно купувалося, як встановлювалося і з яких матеріалів було виготовлено.

Існує думка фахівців, що грошей на вікно краще не шкодувати.
І навіть найдорожче вікно не сподобається покупцеві, якщо воно буде неправильно встановлено. При помилках в установці вікно буде ще пропускати вологу і протяг, також як і стара рама.

Найкращий вибір-вікно від виробника. У більшості випадків виробник готовий самостійно встановити вікно, не варто від цього відмовлятися. Адже з такою установкою ви купуєте право на гарантійне обслуговування. До того ж виробник найчастіше своє вікно встановлює без додаткової плати.

Похожие страницы: