​Все необхідне про будинок з дерева

Будівництво будинку з дерева це не тільки данина моді, а й турбота про своє здоров'я, а все, тому що він екологічний, естетичний і надійний. Такий будинок має нереальне безлічі переваг і набагато менше недоліком, від яких немає можливості сховатися.

У порівнянні з каркасним котеджем або блоковим або цегляним будинком дерев'яна будівля виглядає справжнім палацом.

Розберемо всі достоїнства і розвіємо ваші побоювання.

1.На сьогоднішній день зробити так, що б дерев'яний будинок згорів дуже складно, а щодо довговічності потрібно зауважити, що простоїть не один десяток років. Якщо ви вважаєте інакше, значить ви любите міфи і не хочете подивитися на все новинки в сфері будівництва.

Завдяки застосуванню спеціалізованих просочень дерев'яні колоди не загоряються від однієї іскри і навіть від полум'я. Ще плюс використання просочень в тому, що ви навіть і не згадаєте про докучливих шкідників бажаючих з'їсти ваше житло.

2.На опалення йде мало коштів, тому що сам по собі матеріал будинку добре затримує тепло і підтримує одну температуру повітря у всіх кімнатах.

3.Толщіна стін всього на 10% менше ніж в блокових будинках, але все-таки це додатковий простір.

4.Деревянний будинок досить стійкий до рухів земної кори, перепадів температур і іншим фактора, які можуть змінити його цілісність. Його можна коштувати на рухомих грунтах і в тих районах, де можливий різкий перепад температур.

5. У будинку з дерева свій мікроклімат. Що цікаво, що в ньому постійно буде однакова вологість, а це не маловажний показник для підтримки хорошого здоров'я людини. Вологість становить приблизно 55%. У випадки її підвищення дерев'яні балки вбирають зайву вологу, а у випадку зниження показника то вони її виділяють.

У будинках зі штучних матеріалів цього можна домогтися лише при використанні спеціальних приладів. А це витрати не тільки на прилад, але і на електроенергію.

6.Такіе будинку здатні пропускати повітря, тобто провітрювати його немає сенсу. Протягом доби гарантовано зміниться до 30% всього повітря всередині будівлі.

Ще все запахи добре усуваються так само деревом. Особливо сигаретний дим і інші токсичні.

7.С психологічної точки зору дерев'яний будинок має позитивний вплив. Це пов'язано з тим що торкаючись до стін ви можете відчувати особливу поверхню дерева, таке відчуття що вливається воєдино з природою. Коли дивитеся на стіни, то ще й бачите неповторний малюнок хорошого добротного дерева.

Сучасний будинок з дерева це непорушна фортеця, яка приносить гармонію в життя будь-якої людини.

8.Существует чудова можливість збирання і розбирання будинку. Це означає, що в трапляться переїзду ви може забрати будинок з собою, тобто розібрати на бруси і відбудувати заново. Проблем із збіркою не буде, тому що технологія досить проста.

Раз так все добре, тоді чому не у кожного будинок з дерева? Звичайно ж, є моменти, які замовчуються завжди і постійно.

Давайте тепер поговоримо про них.

1.Стоимость такого будинку досить висока і далека не кожен може собі його будівництво.

2.Даже якщо у вас вистачило грошей на створення справжнього витвору мистецтва, то після закінчення будівництва відразу ж ви не заселяєтеся. Все тому що повинна пройти усадка як мінімум півроку, в ідеалі, звичайно ж, три. Але зараз заселення відбувається по закінченню мінімального терміну очікування.

3. Що б не діли, але вогонь і жуки - основні вороги дерев'яних будинків. Якщо все ж ваш будинок наздоженемо пожежа, то в кінці залишиться лише один бетонний фундамент і купа вугілля. З жуками простіше, головне хороший і своєчасний догляд за своїм житлом і контроль над первинної просоченням брусів.

Похожие страницы: