Види міжкімнатних порогів

Плоскі або накладні пороги являють собою металеву або пластикову пластину, яка може мати різноманітну форму, вона закриває щілину між різними видами підлогового покриття (плиткою і лінолеумом, ковроліном і ламінатом). Її кріплять зверху, тому пластина і називається накладної.

Купити алюмінієві накладки на сходинки можна на цьому сайті за найкращою ціною

Різнорівневі або перехідні пороги покликані приховувати перехід від одного підлогового покриття до іншого, якщо вони розташовуються на різній висоті (від 3 до 15 мм). Найчастіше такі елементи мають округлу форму або конфігурацію розгорнутого кута.

Кутовими порогами, серед яких найбільш надійним є алюмінієвий, обробляють весняні кути ступенів. Поріжки бувають різної довжини, ширини і забарвлення, що дозволить легко підібрати потрібний варіант. Найчастіше вони мають перфоровану поверхню, яка забезпечує кращу зчеплення з взуттям і не дозволяє людині ковзати на щаблях.

Гнучкі пороги виробляють з гіпоалергенного і безпечного пластика, який під впливом високих температур робиться еластичним, а після охолодження твердне, набуваючи потрібну конфігурацію. Це досить міцний і стійкий до механічних впливів матеріал, володіє вологозахисними якостями. Такі пороги прикривають стики і маскують перепади підлогових покриттів. Їх використовують для огибания колон, п'єдесталів і подіумів, для декорування ніш в стінах і арок, для захисту від вологи найбільш вразливих місць.

Т-образні універсальні пороги мають різну ширину, кольору, гарну гнучкість, яка дозволить створити радісно переходи між покриттями, і прихований монтаж профілів, вони абсолютно гладкі і практично не відчутні під ногами.

Пороги з відкритим кріпленням найчастіше виробляються з металу, рідше з пластмаси. Вони припускають наявність отворів для прикріплення профілю до поверхні підлоги, які просвердлені через кожні 15 см і мають конусоподібну форму, щоб капелюшки шурупів не виступали над гладдю порога і не завдавали дискомфорт ніг. З монтажем зможе впоратися навіть новачок в ремонті.

Пороги з прихованим кріпленням є пластини або куточки без отворів для шурупів, їх кріпильна система прихована під самим порожком, вона самостійно підлаштовується під можливий перепад, якщо він не перевищує 15 мм.

Останньою вигадкою є антіпорог, гільйотина або «розумний поріг», який являє собою профіль з алюмінію в формі літери П з пружинним пристроєм і гумовим ущільнювачем, що вставляється в торець дверного блоку знизу таким чином, що його не видно при відкритих дверях. В цей час він втоплений всередині полотна. При відкриванні дверей гільйотина автоматично безшумно опускається вниз і закриває собою просвіт між підлогою і дверима. Така конструкція забезпечує шумо- і теплоізоляцію, відсутність протягів, самостійне вирівнювання на нерівній підлозі. Крім того, поріжок не заважає вільному пересуванню по приміщенню, його конструкція безпечна і зручна у використанні і установці, доступна за ціною, може застосовуватися в поєднанні з будь-якими дверима. Гільйотина не підходить для порожніх дверей, оскільки врізати її потрібно на глибину не менше 20 мм, а додаткові теслярські роботи для монтажу є, мабуть, єдиним недоліком.

Похожие страницы: