Види будівельних лісів

Тип допоміжної конструкції, використовуваної при зведенні житлового будинку, може відрізнятися за самим різними критеріями, наприклад, за видами необхідних робіт або в залежності від об'єкта будівництва. Так, будівельні ліси можуть бути розташовані окремо від об'єкта зведення або приставними. Залежно від матеріалу виготовлення лісу можуть бути металевими або класичними дерев'яними. Що стосується вибору будівельних лісів в залежності від параметрів будівлі, що будується, то доведеться врахувати висоту житлового будинку, тип виконуваних робіт і передбачувану навантаження на будівельні ліси.

Только у нас купить строительные леса киев отличного качества и по лучшей цене.

Модульні (окремо розташовані) ліси ставляться індивідуально, а їх основною відмінністю від інших видів лісів є наявність фланців і стійки. Саме ці елементи дозволяють забезпечити надійність з'єднання вертикальних елементів будівельних лісів. Крім того, вони можуть з'єднуватися під самим різним кутом. Як правило, даний вид будівельних лісів застосовується при зведенні досить складних будівельних об'єктів.

До приставним видам будівельних лісів відносяться стійко-ригельні, рамні, Хомутове і клинові ліси. Вони являють собою оптимальне рішення при будівництві будинку, так як легко встановлюються на самих різних частинах споруджуваного об'єкта і без особливих зусиль переміщаються.

Хомутові риштування
Як вибрати будівельні ліси Хомутові лісу є найбільш функціональними. Вони ідеально підходять для ремонту та оздоблення житлового будинку. При цьому його висота може бути будь-якою, а конструкція досить складною. Навіть в тому випадку, коли опорна підстава для будівельних лісів нахилене під кутом, Підбірка порад зазначає, що хомутові конструкції стануть найбільш підходящим варіантом.

Всі конструктивні елементи кріпляться з використанням поворотних і глухих хомутів. Їх поєднання дозволяє істотно полегшити момент зміни форми каркаса, який без праці підлаштовується під контури будинку, що будується. Крім того, хомутові конструкції дозволяють робочим міняти крок будівельних лісів вздовж будівлі, висоту того чи іншого ярусу, обходити складні виступаючі елементи споруджуваного житлового будинку.

Стійко-ригельні будівельні ліси
Даний тип допоміжної конструкції також надзвичайно популярний в житловому будівництві. Найбільшого поширення стійко-ригельні будівельні ліси отримали при необхідності обробки поверхні фасаду. Однак при цьому поверхня не повинна бути занадто складною. В іншому випадку стійко-ригельні лісу будуть являти собою далеко не найкращий варіант.

Якщо поверхню фасаду досить складна, а вибір був зупинений саме на даному типі будівельних лісів, то необхідно бути готовим до того, що вся конструкція буде вимагати постійного обслуговування і пристосування її до елементів фасаду.


Рамні риштування
Слід врахувати, що елементи рамних лісів з'єднуються за допомогою горизонтальних і діагональних зв'язок шляхом безрезьбовиє методу. Все стяжки працюють як «Прапорцевим» замки. Найчастіше даний тип будівельних лісів використовується при зведенні житлових будинків, що відрізняються складною конфігурацією. Перевагою рамних конструкцій є мінімальна кількість збірних елементів. Таким чином, вся конструкція досить швидко і легко монтується і демонтується, що дозволяє істотно заощадити час.

Клинові будівельні ліси і вежі-тури
Як вибрати будівельні ліси Клинові ліси являють собою досить жорстку каркасну конструкцію, яка легко збирається на будівельному майданчику і також легко демонтується. Крім того, кожен комплект лісів має схему монтажу, яка легко змінюється в залежності від конструктивних особливостей будівлі. Фахівці називають будівельні ліси клинового типу універсальними, так як навіть при досить великих навантаженнях вони відрізняються надійністю, міцністю і стійкістю. Мінімальна висота таких лісів становить 2 метри, а максимальна ж досягається 100 метрів

Що стосується вишок-турів, то вони йдуть до основного каркасу будівельних лісів в якості доповнення. Вишки є окремо стоять і відрізняються мобільністю, тобто, вони досить легко і без особливих зусиль можуть переміщатися по будівельному майданчику. Як правило, вони використовуються для розташування робочих і зберігання будівельних матеріалів безпосередньо в зоні будівництва. Крім того, вони широко використовуються для внутрішніх робіт.

Таким чином, будівельні ліси є функціональним, практичним і надійним елементом будівництва. Однак до вибору даних допоміжних конструкцій слід підійти з особливою увагою, так як він залежить від безлічі різних факторів.

Похожие страницы: