Вибираємо радіатор опалення

При виборі джерела тепла головне не помилитися і бути підготовленим, щоб знати про всі переваги і недоліки кожної моделі окремо.

Прекрасным выбором для отомления вашего дома будут радиаторы отопления Керми, они качественные и надежные в использовании.

Довгостроковість використання всієї системи залежить від того, який проміжок часу система центрального опалення знаходиться без джерела тепла, тобто без води. Адже тим, що обслуговують компанії зливають воду з батарей на кілька місяців, ми значно зменшуємо термін експлуатації наших радіаторів опалення, оскільки процес корозії металу в повітряному середовищі проходить набагато швидше.

А під час запуску всієї системи відбувається сильний гідравлічний удар, який з року в рік руйнує наші батареї. Саме внаслідок цього вибір радіаторів опалення повинен бути правильним і усвідомленим.

Найкраще для використання в тих умовах, де щороку на літній період воду з батарей зливають, підійдуть такі системи, які відрізняються високими експлуатаційними параметрами і витривалістю.


Якщо ви шукаєте високоякісний джерело обігріву вашої кімнати, то вам не слід сильно економити. Як я вже згадав, вибір радіаторів опалення безпосередньо залежить від показника надійності і довговічності. Тому залишати поза увагою чавунні чи біметалічні батареї не варто, навіть якщо вони некрасиві й громіздкі. Ваш вибір буде ідеальним, якщо ви будете слідувати всім стандартам, які рекомендує виробник. При дбайливому ставленні до придбаної продукції вона прослужить вам довго.

Для того щоб зробити ваш вибір легше, наведемо кілька основних вимог до батарей опалення:

по-перше, перевагу слід віддавати тим моделям, у яких площа теплообміну найбільша;
також на них повинен бути спеціальний кран (клапан), який полегшить вам процес усунення повітряної пробки, яка може утворитися в системі, і не давати їй працювати на повну силу, і терморегулятор;
найкраще брати батареї, які виготовлені за допомогою лиття;
теплопровідність матеріалу повинна бути високою.

Похожие страницы: