Вибираємо колір кухні: що важливо врахувати

Вибір колірної гами - одна з першорядних завдань при покупці кухні. Потрібно врахувати свої особисті смаки, метраж приміщення, ступінь освітленості, а також колірне оформлення інших кімнат у будинку або квартирі.

Большой выбор Кухни на сайте вы сможете выбрать на свой вкус.

Давайте розберемося, яким повинен бути колір кухні.

Колір і світло

Якщо вікна дивляться на північну сторону, вибирайте в якості базових світлі теплі відтінки: жовтий, салатний або небесно-блакитний. Так, інтер'єр кухні буде сонячним навіть в похмуру погоду. Ті, у кого вікна виходять на південь, можуть придивитися до коричневого, синього, чорного, помаранчевого або червоного.

Щоб яскрава кухня не стомлювала, віддавайте перевагу приглушеним тонам.

Або використовуйте інтенсивні кольори тільки для одиночних акцентів.

Небесний дизайн кухні

Ніжно-блакитні стіни підходять під більшість інтер'єрів. Поєднуються з сірим, білим і бежевим. Сміливо замовляйте блакитні фасади, штори, стільці та посуд - ненав'язливий блакитний колір дуже довго не набридне. Ще ефектніше виглядає його «старший брат» - синій в тандемі з білим, чорним, сірим або коричневим. На вузькій або маленької кухні використовуйте відтінки синього лише в якості акцентів. Якщо у вас темно-синій гарнітур, то крім основного освітлення вам знадобиться яскрава додаткове підсвічування всіх зон активності.

Безпрограшний варіант

Деякі універсальні кольори ніколи не виходять з моди. Наприклад, коричневі фасади доречні майже в будь-якому стилі інтер'єру, поєднуються з сірими і бежевими статями. На сірій кухні вдало розмістяться яскраві акценти - рожеві, помаранчеві, яскраво-жовті. Якщо у вас темне і вузьке приміщення, зробіть бежеві підлоги.

При виборі кухні обов'язково враховуйте ступінь освітленості приміщення. Візьміть до уваги наявність домашніх тварин і дітей. Від цього залежить, як часто ви будете наводити чистоту. Не зациклюйтеся на популярності того чи іншого кольору - вдалі поєднання завжди актуальні.

Похожие страницы: