Вибираємо газоаналізатор

Сам по собі газоаналізатор являє собою прилад, який визначає концентрацію тих чи інших газів або навіть їх сумішей в різному середовищі (найчастіше в повітрі). Найпершими і найпоширенішими навіть на сьогоднішній день є абсорбція газоаналізатори. Більшість з них - це переносні газоаналізатори. Їх принцип дії полягає в тому, що компоненти аналізованої суміші газів поступово поглинаються спеціальними реагентами. Станом реагентів визначається якісний і кількісний показники аналізованих газів.

Если Вам необходим газоанализатор цена в магазине Pragmatic самая выгодная.

Автоматичні газоаналізатори протягом тривалого проміжку часу здатні проводити аналіз газової суміші, в будь-якої середовищі. Стаціонарні газоаналізатори в різних установах якраз і належать до цього виду. Перш ніж купити у нас газоаналізатор спершу слід визначитися який тип цього обладнання вам потрібен.


1) Хімічні (об'ємно-манометрические) газоаналізатори визначають характеристики газової суміші виходячи з хімічних реакцій.

2) Термохимические газоаналізатори. Робота таких приладів грунтується на вимірі теплового ефекту при проходженні реакції горіння газу. Напевно кожен з нас бачив газоаналізатори метану. Так ось більшість з них працює саме на такому принципі.

3) Електрохімічні газоаналізатори. Ці прилади вимірюють електропровідність спеціального розчину, який поглинає оточуючі гази. Виходячи з цих даних, можна визначити концентрацію, тиск і навіть обсяг газів.

4) Фотометрические газоаналізатори застосовуються в основному для вимірювання невеликих доз тих чи інших газів, в будь-якої середовищі. Їх принцип дії грунтується на тому, що деякі речовини здатні змінювати свій колір при контакті з тією чи іншою газовою сумішшю. Зміна забарвлення фіксується датчиками, які і визначають концентрацію газу.

5) термокондуктометрический бувають як переносні, так і стаціонарні газоаналізатори. Їх особливістю є можливість аналізу багатокомпонентних газових сумішей.

6) Денсіметріческіе газоаналізатори в основному використовуються для визначення концентрації вуглекислого газу в повітрі або інший газової суміші.

7) Магнітні газоаналізатори використовуються для визначення концентрації в газовій суміші кисню. Це ґрунтується на тому ефекті, що кисень має великий сприйнятливістю до впливу магнітних полів.

Похожие страницы: