Вибір будматеріалів

РЕМОНТ І ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІ МАТЕРІАЛИ

Не встигнувши в'їхати в тільки що відремонтовану квартиру і раптом відчувши нездужання - не дивуйтеся, швидше за все, шкоди вашому здоров'ю приносять не ідеальні з екологічної точки зору будівельні матеріали. У цій статті ми з'ясуємо від чого можна постраждати, а що для нас безпечно.

Оригинальные женские куртки больших размеров купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

НА ЩО ЗВЕРТАТИ УВАГУ?

Як правило, при покупці будівельних і оздоблювальних матеріалів ми звертаємо увагу на колір, розмір, вартість, при цьому забуваючи про екологічність товарів. Між тим, будівельні та оздоблювальні матеріали мають значний вплив на формування мікроклімату в приміщенні, а значить і на наше з вами здоров'я.

За оцінками експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я, середньостатистичний городянин проводить у приміщеннях майже 80% свого часу. Вчені, які порівняли повітря в квартирах з міським повітрям, визнали, що повітря в кімнатах в чотири рази брудніше зовнішнього і в сім разів більш токсична. Тому, перш ніж придбати будівельні та оздоблювальні матеріали і оплатити свою покупку, ретельно подумайте і вивчіть склад виготовлення. Адже, як відомо, ринок натуральних будматеріалів помітно розширюється і стає доступним для багатьох, тому вибрати є з чого.

Порада. При покупці будівельних матеріалів необхідно чітко дивитися, що б сертифікат, який дають відповідав товару, на який він поширюється.

дерев'яні панелі

Дерев'яний паркетЕкологіческі чистими природними будматеріалами є дерево, камінь, глина, скло і їх похідні. А ось основним джерелом хімічних загрязненійвоздуха є конструкційні будівельні матеріали - це, перш за все різні бетонні, цегляні та інші вироби з яких зводяться стіни будинку.

І якщо тут ми з вами змінити нічого не зможемо, то до - лакофарбових матеріалів, матеріалів, що містять синтетичні смоли, виробам з пластмас і покриттям, що виготовляється з різних сухих сумішей - варто бути уважнішими. Так, наприклад, найбезпечніше від чого ви можете постраждати - органічні пігменти, які подразнюють шкіру. Гірше йде справа сполуками важких металів, які, є канцерогенними. А при дослідженні понад п'ятдесят марок фарб різних виробників в 31% випадків експерти відзначали виділення речовин використовуються як розчинники. При регулярному впливі яких відзначаються функціональні порушення нервової системи і незворотні захворювання шкіри і печінки.

Порада. Фарби краще вибирати на водній основі: водоемульсійні, латексні фарби, акрилові фарби, які мають хорошу укривостость, красивий матовий колір або блиск.

Похожие страницы: