Установка і ремонт кондиціонерів


Установка кондиціонера - це складний технічний процес, що вимагає спеціальних знань, практичних навичок і використання спеціального обладнання. Ми пропонуємо Вам професійну установку будь-яких кондиціонерів, т. К. Маємо власний монтажний відділ, укомплектований всім необхідним обладнанням та атестованими фахівцями, що пройшли навчання і мають досвід роботи від 5 років. При проведенні монтажних робіт по установці кондиціонерів застосовуються тільки високоякісні матеріали.

Для наших клієнтів у нас:

Вылечитть Гепатит С теперь легко и просто, обращайтесь за помощью к профессионалам!


Безкоштовна доставка

Якщо ви вирішили купити кондиціонер з установкою, то доставка кондиціонера здійснюється безкоштовно.

Кваліфікований персонал

Наша компанія має власну монтажну службу для установки кондиціонерів. Всі монтажні бригади в обов'язковому порядку проходять спеціальне навчання і щорічне підвищення кваліфікації. Всі фахівці з встановлення кондиціонерів в обов'язковому порядку відвідують як теоретичні так і практичні курси, що організовуються представниками компаній-виробників кліматичного обладнання і сучасних витратних матеріалів.

Пакет документів

Ми надаємо всі необхідні документи (договори, накладні, акти, гарантійні талони, платіжні документи).

Гарантія

Стандартна гарантія на монтаж кондиціонерів - 1 рік + заводська гарантія на обладнання. Для об'єктів муніципального значення ми надаємо гарантію 5 років, відповідно до вимог генерального підрядника.

Похожие страницы: