Укладання плитки на підлогу у ванній

Зараз керамічна плитка визнана найбільш оптимальним варіантом для оформлення підлоги у ванній кімнаті. Це і практично, і красиво одночасно. Така підлога не вимагає особливого догляду, та й зовнішній вигляд залишається на високому рівні тривалий час. Сама ж укладання може відбуватися майже на будь-яку підставу. Тому не дивно, що вона так популярна в багатьох будинках. Також не забувайте, що плитка повинна поєднуватися з дверима у ванну .

Великий вибір вішалок на сайті https://plastic.km.ua/product-category/handles/ за вигідною ціною.

Наявний підлогу слід довести до потрібного стану, щоб на нього можна було сміливо укладати керамічну плитку. Вся процедура буде мати кілька кроків, які слід виконувати один за одним. Подібним чином укладання плитки здійснюється і на кухні .

Крок 1

Спочатку від вас вимагається об'єктивне визначення стану статі. Уважно огляньте всю поверхню і оціните якість його укладання. Потрібно повністю прибрати всю стару плитку або інший матеріал, який є. У варіанті з плиткою зручно користуватися такими інструментами, як:

зубило;

молоток;

кувалда.

Не варто забувати і про безпеку. Тому краще одягнути окуляри для захисту очей. Сама процедура зняття старої плитки не несе в собі складнощів. Основне завдання - прибрати плінтус з цементу по колу і забезпечити плоску поверхню.

крок 2

Тепер належить оцінити ступінь горизонтальності отриманого підстави. На даному етапі потрібно будівельний рівень, за допомогою якого легко зробити горизонтальні позначки на кожній стіні. Відмітки повинні знаходитися на одному рівні, так щоб в результаті ви могли накреслити по колу неперервні горизонтальну лінію.

Після цього варто поміряти висоту від лінії до підлоги. Звичайно, в ідеалі всюди повинна вийти одна довжина. Це буде означати те, що стать абсолютно горизонтальний і вирівнювати нічого не потрібно.

Якщо виникає похибка в 1 - 2 см, то вас чекають наступні дії.

Виберіть місце, яке є найвищим на підлозі. Тут слід відступити довжину, яка дорівнює товщині керамічної плитки. Додайте до цієї величини товщину шва. У підсумку вийде близько 1 см.

Поставте на стіні позначку по горизонталі.

Виміряйте висоту від цієї позначки до горизонтальної лінії, яка була створена спочатку.

Тепер це значення слід відкласти по всьому периметру і створити нову горизонталь по всьому приміщенню. Отримана висота буде чистової висотою майбутньої підлоги.

У разі, якщо похибка перевищує 2 см (без урахування плитку), тоді не обійтися без вирівнювання підстави, інакше укладання буде нерівним і швидко прийде в непридатність. Можна використовувати технологію наливної підлоги або робити стяжку з цементного розчину. Якщо ж перепади незначні, то виправити все можна за допомогою товщини шару клейової маси. Враховуйте поради також при укладанні плитки на кухні .

крок 3

Фінальна підготовка. На цьому етапі всю поверхню слід повністю вичистити, а також прибрати всі частинки, які можуть відшаровуватися. Не забувайте видаляти плями від масла або іншого жиру. Пил приберіть пилососом. Якщо є поверхні з порами, то краще зробити грунтовку.

Похожие страницы: