Сучасні світильники и Потолочные светильники

Сучасні світильники своїм зовнішнім виглядом все менше і менше нагадують ті розкішні освітлювальні прилади з часів Людовика XV, але все ще привертають увагу оригінальністю і сміливими формами.

Широкий выбор светильников потолчных представлено на сайте http://graffiti-svet.com.ua/catalog/potolochnye-svetilniki, здесь Вы сможете выбрать светильник, который будет соответствовать всем вашим требованиям.


Люстри з повною впевненістю можна віднести до найважливіших предметів в оформленні кожного будинку. Хоча ми найчастіше купуємо предмети освітлення з урахуванням господарських особливостей їх розташування в інтер'єрі, світильники можуть бути справжніми ювелірними творами. Вишукані предмети освітлення безумовно є прикрасою будь-якого приміщення. Джерелом естетичних відчуттів можуть бути не тільки красиві форми світильників, але і виникають завдяки їм світлові ефекти.

Не має значення, чи буде це класична люстра, плафон, або лампа будь-якої сучасної форми. Якщо правильно ми підберемо освітлювальні прилади до стилю свого інтер'єру, то вони найкращим чином будуть підкреслювала його красу.

Естетичну функцію світильників оцінили вже багато років тому. Лампи були двох'ярусної форми з центральним стержнем, або у формі ліри. У XVII ст. у Франції на люстрах висіли перші кристали, а свого розквіту кришталеві люстри досягли за часів Людовика XV. Пізніше настала мода на люстри з гірляндами кристалів. І хоча до наших днів світильники мали тенденцію розвиватися, гламур поступився місцем мінімалізму. Кришталеві, красиві люстри ще радують нас і панують у вітальнях багатьох будинків.


Сучасні світильники своїм зовнішнім виглядом, проте, все менше і менше нагадують ті з часів Людовика XV, але все ще привертають увагу оригінальністю і сміливими формами. Бувають дивно прості, але з великим блиском і пишнотою. Використовують у виготовленні люстр сучасні матеріали і новітні технології, які дозволяють зручно керувати освітленням.

Високо розвинена техніка дозволяє найбільш вільне розміщення освітлювальних приладів і підбір їх функцій до всьому приміщенню і його окремих місцях. Уміло підібране освітлення ділить велике приміщення на неформальні ділянки. Функцію організації інтер'єру мають не тільки підвісні світильники, але і бра, торшери та настільні або точкові світильники, що підкреслюють красу, що висять на стінах творів мистецтва.

Останньою тенденцією є створення за допомогою освітлення, настрою і "живопис" інтер'єру. За рахунок дискретних, мінімалістських світильників, які самі по собі не привертають уваги, але мають детально розроблені функції освітлення, які дозволяють створити унікальний спектакль світла і тіні в домашньому інтер'єрі.

Источник статьи: graffiti-svet.com.ua

Похожие страницы: