Стиль американський кантрі в дизайні

Швидше навпаки, кантрі - це люксовий варіант життя в селі, з розмахом як за площею, так і по комфорту. Але сільським він вважається по праву, адже в такому будинку не прийнято блищати позолотою, переборщувати з декором або показувати предмети сучасного мистецтва. Кантрі дуже відданий своєму способу життя, традицій і красі природних матеріалів, тому завжди буде в пошані у своїх послідовників.

Качественная мебель от производителя «MEBELTOV» будет прекрасным дополнением в вашей комнате и прослужит долгие годы.

У США величезна кількість людей мають саме власний котедж або окремий будинок, а не квартиру. Багато з них побудовані з дерева, на стандартному каркасі ще за часів бебі-буму 60-х. При цьому такі будинки постійно ремонтуються, тому до нашого часу доживають в досить стабільному стані, адже від оригінальної конструкції з кожним роком залишається все менше деталей. Так, кантрі зміг залишитися одним з найпопулярніших стилів США, адже вдома, які були оформлені в цьому стилі десятиліття назад, до сих пір служать вірою і правдою власникам, але найчастіше вже зовсім іншій родині.

Стиль кантрі відмінно підходить під американський стиль життя, тому з особливою гордістю часто називається національним. Правильніше сказати, що «американський кантрі» народився в США, тоді як саме слово «country» всього лише означає «провінція» та, в принципі, «сільський інтер'єр» незалежно від країни.

Американський кантрі ж базується на цілком відчутних традиціях і тому може вважати індивідуальним стилем зі своєю власною історією. Просторі котеджі, найчастіше двоповерхові, мають стандартну планування з кухні з місцем для сніданку у вигляді барної стійки або куточка, комори і сусідній парадній їдальні на 6-12 персон, а також окремої вітальні і парадним сходовим холом. На другому поверсі ми знайдемо 3-4 спальні з декількома вікнами в кожній, вбудованими дерев'яним шафами, 2-3 ванними кімнатами і навіть з окремою хазяйської вбиральні.

Практично скрізь, від штату до штату, протягом століття такі дерев'яні будинки будувалися за типовими і дуже різноманітним проектам, які тим не менше все були виконані з дерева (лише в менш, ніж 3% випадків з цегли) і мають особливу сільську енергетику, незважаючи на своє місце розташування. Крім того, стиль американський кантрі починає ставати популярним по всьому світу, в котеджах і навіть приватних квартирах, так як має чарівність американського способу життя багатої людини на природу, а цю чарівну казку ми всі дуже любимо.

Похожие страницы: