​Шпаклівка укосів - справа тонка

Якісна шпаклівка укосів є одним з найскладніших, довгих і важливих етапів обробки приміщень. У всякому разі, для недосвідчених людей. Розчин швидко схоплюється, але повільно сохне, тому в залежності від товщини шару технологічна перерва між підходами становить 5-10 годин. Найскладніше шпаклювати верхні укоси, які, як і шпаклівка стелі вимагають наявності певних навичок і вмінь. Практично в кожній новостроейке потрібно не тільки шпаклівка укосів, а й попереднє вирівнювання їх за допомогою штукатурки або гипсокартона, що ще більше ускладнює процес. Оскільки будь-які, навіть найдрібніші дефекти на схилах дуже помітні і відразу кидаються в очі, підходити до роботи слід з граничною увагою і високим ступенем педантичності. Ще складніше шпаклювати укоси, коли вікна чи двері встановлені нерівно. У таких випадках потрібно високу майстерність, щоб нерівність вікна не стала ще більш очевидною. Також потрібна попередня установка металевих або пластикових малярних куточків, щоб кути укосів виглядали рівними і акуратними.

Ограда на кладбище заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

В основному технологічний процес шпаклівки укосів нічим не відрізняється від шпаклювання будь-який інший поверхні. Для них використовуються ті ж суміші і та ж грунтовка. Розчин наноситься шарами і потрібно очікувати повного висихання попереднього шару перед нанесенням наступного. Вся складність полягає в необхідності наявності майстерності і досвіду. Рівне встановити малярні куточки, приклеїти при необхідності лист гіпсокартону, виключити появу тріщин на стиках гіпсокартону і укосу, а також ідеально за рівнем вирівняти поверхню гіпсом - все це навряд чи під силу абсолютно недосвідченій людині. Звичайно, можна експериментувати і спробувати самостійно зашпаклювати укоси, але найчастіше це призводить до розладу нервової системи і переведення будматеріалів. А потім все одно доводиться викликати майстра, який виправляючи ваші помилки, буде згадувати вас «незлим тихим словом». Таким чином, ми б не рекомендували вам займатися настільки відповідальною справою самостійно, а звернутися до наших фахівців, які пропрацювавши не один рік на будівельному ринку Санкт-Петербурга і Москви, придбали величезний практичний досвід.

Ми виконаємо шпаклівку укосів якісно і в найкоротші терміни. Більш того, наші майстри практикують механізовану шпаклівку поверхонь за допомогою найсучаснішої техніки, що дає незаперечні переваги в якості виконаної роботи.

Не варто ризикувати, зверніться до професіоналів!

Похожие страницы: