Шпаклівка стелі під фарбування - рекомендації фахівця

Шпаклівка поверхні допомагає приховати всі дефекти, які стають особливо помітні після нанесення фарби. Тому дуже важлива перед фарбуванням стелі ретельна і акуратна шпаклівка стелі під фарбування. Ця процедура гарантує якісну підготовку поверхні перед подальшими малярським роботами.

Для строительных работ лазерные дальномеры купить в магазине "Эско" по доступным ценам.

Як шпаклювати стелю під фарбування - рекомендації фахівця
Роботи по стелі вимагаються під час проведення косметичного ремонту кімнати і входять в наш перелік, який пропонує бригада майстрів Ремонтами 7. Спочатку потрібно очистити поверхню від старого покриття, тобто видалити стару фарбу або побілку, а заодно і позбутися від нерівностей на штукатурному покриття.

Якщо на стелі є старі плями від ураження грибком або намітилося поява іржі, то потрібно обробити поверхню і позбудеться від них, використовуючи для цього спеціальну ґрунтовку. Означені тріщини спочатку розшивають (поглиблюють), потім ретельно шпаклюють. Армуючої сітки потрібно "втопити" в шпаклівку.

При дуже глибоких нерівностях стелі потрібно його оштукатурювання. Зауважимо, що після усунення всіх видимих нерівностей робиться стартова шпаклівка стелі, але перед цим всю поверхню потрібно обробити ґрунтовкою глибокого проникнення, яка захистить поверхню стелі від поразок цвіллю і створить умови для нанесення шпаклювальною суміші.


Нанесення шпаклівки на стелю перед його подальшим фарбуванням виконується в кілька разів і кожен наступний шар стартовою шпаклівки потрібно наносити на попередній після висихання. На висихання кожного шару стартовою шпаклівки потрібно не менше 8 годин. У висновку наноситься фінішна шпаклівка.

Хороший професійний майстер, що володіє навичками шпаклювання стель, може нанести фінішну шпаклівку дуже рівно. Після такої роботи практично не буде потрібно шліфування. Роботи потрібно проводити при повному виключенні протягів.

Шліфування стелі перед фарбуванням гарантує хороший результат фарбування. У деяких випадках роблять шліфування стелі під лампу. В цьому випадку промінь світла на поверхні направляється так, при якому добре видно всі нерівності після шпаклівки. Ошкурювання проводять дрібної наждачкою, а весь пил після закінчення видаляють пилососом.

Грунтовка стелі перед фарбуванням
Заключний етап шпаклівки стелі під фарбування - нанесення грунтовки. Потрібно пам'ятати, що кожен шар грунтовки наноситься тільки на просохлої попередній. Для грунтування поверхні перед фарбуванням використовують валик з дрібним ворсом, а для важкодоступних місць - пензлик.

Грунтовки на стелі потрібен для підвищення адгезії і допоможе в подальшому скоротити витрату фарби. Кожен наступний шар наноситься перпендикулярно попередньому. Потрібно стежити за нанесенням грунтовки і виключити появу надлишків грунтовки на поверхні.

Похожие страницы: