Що покласти на підлогу

Підлога грає важливу роль в обробці приміщення. Парою звичайна людина розуміє, що якісні матеріали обробки допоможуть зробити підлогу теплий і підвищити шумоізоляцію житла. Однак не кожен знає, на якому вигляді матеріалу зупинитися.

На сайте по недвижимости разобрался сам как быстро и надежно найти необходимую квартиру для жилья.

На ринку існує достатня кількість матеріалів для обробки підлоги: ковролін, ламінат, лінолеум і кахельна плитка.

Розглянемо переваги кожного виду покриття. Лінолеум призначений для різного роду приміщень і відповідно до свого призначення ділиться на класи: побутовий, комерційний і промисловий. Побутовий лінолеум служить для житлових приміщен

ь, промисловий - для виробничих, а комерційний - для офісних і службових. Лінолеум буває на основі повсті і на безвойлочной основі. Повстяний лінолеум набагато тепліше безвойлочного, але в приміщеннях з високою вологістю його стелити не рекомендують, в зв'язку з тим, що від вологи він набухає. До переваг лінолеуму відноситься легкість прибирання і низька ціна. Недолік полягає в тому, що всі види лінолеуму погано зберігають тепло.

Ковролін прекрасно створює затишок. Його особливо зручно застосовувати в геометрично нестандартних кімнатах. Ковролін з друкованим малюнком не такий красивий, як ворсовий, але легко піддається чищенню і досить довговічний. Ворсовий ковролін гарний за рахунок об'ємних малюнків, в основі даного покриття - нитка. Ковролін такого виду добре підходить для дитячої спальні.

В даний час популярністю користується такий вид покриття як ламінат. Це пов'язано з тим, що він має гарний дизайн і широкий вибір, з часом при правильній експлуатації не змінює ні форму, ні колір, крім того, його зручно монтувати. Ламінат підрозділяється на класи, згідно яких і потрібно вибирати даний вид покриття. Від класу істотно залежить його якість. До недоліків ламінату відносять нездатність витримувати перепади температури. Крім цього, його не можна сильно мочити, інакше ламінат набрякне і підніметься вгору.

Кахельна плитка застосовується не тільки для обробки стін, але і підлоги. Ринок насичений широким вибором даного матеріалу. До переваг кахлю відносять високу міцність і зносостійкість, до недоліків - неміцність верхнього покриття (глазурі), яка від важкого удару може потріскатися. Крім цього, кахель є слизьким матеріалом. Відомо чимало випадків в побуті, пов'язаних з падінням на слизькому кахлі.

Похожие страницы: