Розводка труб у ванній своїми руками

Якщо вам здається, що розводка труб у ванній своїми руками - це занадто складний процес, то ви помиляєтеся. Сучасні технології перетворили його в систему досить простих і доступних всім дій, за умови, що у вас є бажання все зробити самостійно.

Для качественного выполнения сантехнических работ воспользуйтесь услугами компании House Work, на сайте http://house-work.kiev.ua/santehnik-kiev/ Вы сможете ознакомиться со всеми услугами, которые предоставляют сантехники.

Інженерні комунікації
Для початку, слід визначитися? які саме сантехнічні прилади та комунікації вам знадобляться у ванній кімнаті (або суміщеному санвузлі):
ванна або душова кабіна з піддоном - необхідно підключити холодну і гарячу воду та каналізацію;
умивальник - холодна і гаряча вода плюс каналізація;
унітаз - холодна вода і каналізація;
пральна машинка-автомат - холодна вода і каналізація.

Тепер підрахуйте необхідну кількість вентилів, що перекривають воду:
один загальний на гарячій воді - обов'язково,
один загальний на холодній воді - обов'язково,
на підводі холодної води до пральної машинки-автомату - обов'язково,
на підводі холодної води до унітазу - при бажанні (на випадок, якщо бачок почне пропускати воду, а перекривати всю систему ви не захочете).

Схема розведення труб
Визначившись з кількістю сантехнічних приладів, які ви збираєтеся підключити до водопроводу і каналізації, слід спочатку їх придбати. Вирішіть, де і що саме буде знаходитися, зазначивши місця їх розташування на підлозі (щоб сантехніка не заважала, краще винести її після цього з ванної кімнати, якщо є така можливість).


Потім візьміть аркуш паперу і намалюйте на ній розводку труб. Намагайтеся дотримуватися таких принципів:
небажано, щоб труби перетиналися,
і водопровід, і каналізація повинні бути прокладені максимально близько один до одного, щоб потім їх можна було закрити коробом,
після установки сантехніки на своє місце ви повинні достатньо легко добиратися до місць з'єднання труб з гнучкими шлангами.

Намагайтеся не ускладнювати розводку труб у ванній своїми руками виконувану. Все повинно бути максимально просто:
основні труби прокладені по низу над підлогою;
водопровідні відводи йдуть від них через трійники перпендикулярно вгору;
каналізаційні відводи можуть не мати вертикальної частини і представляти собою лише «трійник», в який входить гнучкий шланг.

Водопровідні труби
Щоб зібрати систему з поліпропіленових водопровідних труб, вам знадобиться спеціальний інструмент, в просторіччі іменований «паяльник». Купувати його для разових робіт немає ніякого сенсу, набагато простіше взяти його в оренду на пару днів (цю послугу зазвичай надають магазини, які торгують трубами). Працювати з ним досить просто, але при цьому не слід забувати, що він сильно нагрівається, тому будьте обережні і обов'язково прочитайте інструкцію, якщо користуєтеся їм в перший раз. Можливо, вам навіть знадобиться спочатку помічник, який триматиме «паяльник», поки ви будете нагрівати труби і фітинги, а потім - прибирати його в сторону, щоб ви не обпеклися.

Похожие страницы: