Ремонт квартири. Що це таке и ПРАЙМХОЛОД

Ремонт в будь-якому приміщенні, тим більше в квартирі, умовно ділиться на кілька етапів. У даній статті ми більш детально розглянемо всі етапи ремонту квартири, починаючи з демонтажу і закінчуючи врученням ключів. Якщо ж квартира нова, тим краще для вас ... У новій квартирі завжди простіше починати ремонт, так як немає необхідності виселяти мешканців і практично відразу можна приступати до роботи.

Если Вам необходимо промышленное охлаждение, компания «ПРАЙМХОЛОД» предоставит вам качественные и надежные холодильное оборудование.

Якщо ж Ви вирішили тільки освіжити своє житло, то варто подумати, як же Вам дотерпіти до кінця ремонту. Так як відсутність світла, газу, води і елементарних умов, а так само пил, бруд та інший будівельний сміття здатні назавжди відбити у Вас бажання робити ремонт у своїй квартирі. Якщо ж є можливість і дозволяють фінанси, щоб скоротати час, найкраще знайти тимчасове житло. Тим самим, Ви збережете свої меблі і інші домашні речі та переживете ремонт квартири в більш людських умовах. Як би там не було, порожня квартира дозволить майстрам робити всі роботи одночасно відразу у всіх кімнатах, що значно скоротить терміни виконання ремонту квартири.


У старих квартирах ремонт зазвичай починають з демонтажу старих покриттів і демонтажу перегородок. Наступним етапом є сам ремонт квартири, і першими зазвичай змінюються практично всі комунікації, тобто змінюється електропроводка, замінюються радіатори опалення і труби каналізації, система вентиляції, вікна та двері, вирівнюються укоси, ставляться підвіконня і т.д. Насправді, все системи комунікацій продумуються заздалегідь, ще на етапі планування ремонту квартири. І якщо, все було зроблено якісно, грамотно і обдумано, то ряд із запропонованих замін здійснювати не доведеться. Як тільки електрику проведено, приступаємо до закладення стін. Як правило, тріщини розширюються, для полегшення доступу, а слабо тримається штукатурка - просто видаляється. Після цього дані ділянки грунтуються і закладаються штукатурним розчином на цементній основі. Далі - ще один шар грунтовки, і в кінцевому підсумку вирівнюємо шпаклівкою. Під час ремонту зазвичай шпаклюють всю площу стін і стель з метою вирівнювання. Товщина шару шпаклівки - 2 мм; якщо необхідно зробити якісно і надійно, то шар потрібно зробити більшої товщини, в таких випадках шпаклівка наноситься в декілька шарів, кожний наступний шар тільки після повного висихання попереднього шару. На даному етапі так само проводять роботи в санвузлі і на кухні; встановлюється плита, ванна, унітаз, душова кабіна і т.п. Слід звернути увагу на те, що кахель укладається тільки після зварювальних робіт. В іншому випадку, зварюванням можна пошкодити верхній шар плитки. Потім, виконують стяжку підлоги, встановлюють дверні коробки, з урахуванням товщини майбутнього підлогового покриття.

На останніх етапах здійснюється обробка стель, стеляться підлоги, стіни обклеюються шпалерами, встановлюються плінтуса, розетки, вимикачі, карнизи, гардини, різні декоративні елементи. На петлі вішаються двері і монтуються лиштви. Ремонт балкона або лоджії зазвичай робиться в останню чергу, тому що там зручніше за все зберігати будівельні матеріали.

Похожие страницы: