Промислові вентилятори

Промислова вентиляція являє собою комплекс споруд і процесів для правильного забезпечення повітрообміну в будівлях промислового призначення, виробничих цехах, складах і на інших об'єктах подібного призначення. Сюди ж можна віднести вентиляцію в великих житлових комплексах, витрата повітря в яких багаторазово перевищує звичайний побутовий рівень. 

Промышленные вентиляторы по выгодной цене, подробнее вы можете узнать на сайте компании.

Промислові вентилятори і елементи вентиляційних систем затребувані в легкій і важкій промисловості, сфері обслуговування. У даному розділі представлені вентилятори різних категорій, який використовуються для подачі або видалення повітря. це:

Радіальні вентилятори. Використовуються для перенесення газоповітряної суміші без твердих частинок.

Осьові вентилятори. Конструкція відмінна від радіальних, забезпечує високий ККД і знижений рівень шуму.

Вентилятори дахові. Монтуються на дахах будівель, не займаючи внутрішній простір. Викид відбувається вертикально або горизонтально.

Пилові вентилятори. Використовуються для очищення повітря від пилу, відходів вовни, зерна і т. П.

Канальні. Компактні агрегати, які встановлюють в вентиляційні канали.

Вентилятори димовидалення. Використовуються для відводу диму і надлишку тепла при пожежі.

Тягодутьевиє машини (димососи). Забезпечують подачу повітря до топковим камерам котлів або відведення продуктів згоряння.

Дані моделі можуть створювати тиск різної сили. Залежно від цього в нашому асортименті представлені вентилятори низького і високого тиску. Ми пропонуємо великий вибір типорозмірів і варіантів виконань, щоб підібрати вентилятор, який максимально відповідає умовам експлуатації і приміщенню, де він буде встановлений. У нас представлені агрегати у вибухозахищеному, корозійностійких, теплостійкому виконанні з різних видів стали. Є також шумоізольовані моделі в герметичному корпусі, що дозволяє відчутно знизити рівень шуму під час роботи.

Похожие страницы: