​Послідовність установки ПВХ-вікон в деревяних будинках

Установка ПВХ-вікон в дерев'яних домахВсе частіше сьогодні вікна з ПВХ монтуються в дерев'яних спорудах, так як немає сенсу проводити монтаж в будівлі з колод стандартних дерев'яних вікон, які наділені низькими теплоізоляційними властивостями.

Експерти, що займаються питаннями застосування сучасних будівельних технологій, приходять до єдиної думки, що найбільш практичним буде застосування новітніх теплозберігаючих конструкцій.

Заказать футболку с оригинальным принтом Вы можете на сайте https://mfest.com.ua/constructor/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Основні елементи пластикового вікна:

1. Пластикова рама.

2. Герметичний склопакет, що має між стулками і рамою два контури ущільнення.

3. Фурнітура, призначена для відкриття або закриття вікна.

Дуже важливим моментом є дотримання всіх етапів технологічного процесу при монтажі елементів пластикового вікна пітер. При монтажі вікон з даного матеріалу в дерев'яних будинках існують деякі особливості, які враховують не всі спеціалізовані компанії. Неправильно вироблена установка негативно впливає на термін експлуатації конструкції. Тому до процесу установки вікон необхідно підходити покроково і грамотно.

Після зведення будинку на протязі року через всихання деревини будинок буде відчутно осідати, втрачаючи іноді висоту до десяти відсотків. В даному випадку ПВХ - вікна не можуть монтуватися прямо в отвори. Підсихати колоду на профіль буде створювати тиск, що може утруднити згодом його відкриття, сприяти ушкодженню рами. Все це призведе господаря до незапланованого ремонту.

Для попередження вищевказаної проблеми вікно монтується в «обсаду» - спеціальний брусовий каркас, що компенсує просідання стін будинку. Каркас забезпечує вільне вертикальний рух віконних блоків, підсилює міцність споруди. Обсадні коробки до стін кріпляться не твердо, а через бруски ковзання. Тому потрібно для початку в віконних отворах влаштувати вертикальні пази.

При проведенні робіт на даний пункт, на превеликий жаль, звертають увагу не багато організацій, що призводить найближчим часом до ремонту вікон.

Ще, щоб вікнам надати традиційний вигляд, необхідно використовувати фальшпереплети, які представляють собою тонкий декоративний профіль, який клеїться на скло з обох сторін.

Похожие страницы: