Поради з вибору люстр

Вирушаючи в супермаркет світлових приладів, пам'ятайте в першу чергу, що люстра - це такий прилад, який потрібен вам, а не продавцю, який буде вам давати поради з приводу кольору, форми і вартості. Не слід брати люстру з великою кількістю ламп, якщо ви збираєтеся розміщувати її в невеликій кімнаті. Теж саме стосується і зворотній ситуації. У великій кімнаті маленька люстра буде неефективна. У таких кімнатах буде неприємно перебувати, і незабаром ви знову підете за новою люстрою.

Широкий выбор люстр на lty.com.ua, а цены вас приятно удивят.

Заздалегідь подумайте, який тип кріплення вам потрібен. Буває, так трапляється, що вподобана люстра невідповідне підставу. Колір, форма, якість матеріалу також відіграють важливу роль в інтер'єрі. Важливо, щоб обраний прилад вписувався в навколишню обстановку. Погодьтеся, в кімнату з класичним стилем абсолютно не підходить люстра в японському стилі.


Заздалегідь дізнайтеся, які лампи підходять для обраного світильника, чи зручно вам їх буде міняти. Адже термін життя деяких не так довговічний. Подбайте про комплектуючих.

На ринку світлових приладів безліч виробників, і якщо вас будуть переконувати в тому, що це супермодна люстра з останньої колекції, а ціна у неї неприйнятна, то пам'ятайте, що вибір в супермаркетах величезний. Можливо, в іншому магазині ви зустрінете аналогічний прилад за меншою вартістю. Звичайно, всі вищеописані параметри впливають на вартість, але ви, в свою чергу, завжди розраховуйте на свої фінансові можливості.

Покладайтеся на свій смак, пам'ятайте про деякі хитрощі і не бійтеся висловити свою індивідуальність, будьте орігінальними. Нехай зміни в вашому домі будуть легкими і корисними!

Похожие страницы: