​Поради щодо збільшення вартості майна

Коли у вас є будинок, то ви берете на себе велику відповідальність за зміст в порядку кожної гайки, кожного болта, і кожного закутка. Це може бути важка робота, але інвестиції добре окупляться. У той час як частини вашого будинку можуть втратити деякі з їх чарівності протягом довгого часу, завжди є проекти, які ви можете вирішити. Деякі з цих завдань облаштування будинку великі, інші маленькі, але кожна призводить до підвищення вартості нерухомості, які зроблять вас і ваш гаманець щасливими.

Самые свежие новости Украины Вы можете узнать на сайте ukr.fun абсолютно бесплатно!

1. Додайте більше стелажів для зберігання

Якщо ви маєте справу зі старим будинком, швидше за все, там не вистачає деяких рішень для зберігання речей, які необхідні сучасній сім'ї. Додавання стелажів в порожню стіну або навіть реконструкція існуючих полиць збільшить простір. Прекрасно те, що робота дуже проста, так що ви зможете заощадити гроші і зробити все вашими власними двома руками.

2. Оновлення освітлення кухні

Ви не повинні повністю оновлювати кухню, щоб освіжити її. Немає сумнівів в тому, що оновлена кухня буде помітно краще виглядати, але якщо масивний ремонт не в вашому бюджеті, зробіть невеликі кроки, щоб оновити ваш будинок. У той час як це ще один проект, який можна було б зробити на свій розсуд, не виключайте можливість запросити електрика, якщо ви турбуєтеся про будь-якому типі електропроводки.

3. Встановіть другу раковину у ванній кімнаті

Друга раковина в головній ванній кімнаті - прекрасне рішення для двох. Двоє людей можуть вмиватися одночасно, а якщо раковини досить близько разом, вони можуть спільно використовувати дренажні системи, що зменшує вартість для вас.

4. Встановіть енергозберігаючі вікна

Оновлення вікон у вашому будинку є великим кроком у збільшенні вартості майна. Мало того, що цей проект додати естетичну цінність, ви можете також скористатися цією можливістю, щоб додати ефективність використання енергії в вашому домі. Установка великих вікон забезпечить природне світло.

5. Додайте острів на вашій кухні

Якщо обмежений простір є проблемою у вашій кухні, ви можете додати трохи простору для приготування їжі без дорогого ремонту, встановивши центральний острів. Цей проект є ще одним прикладом того, як один ремонт може змусити всю кухню виглядати зовсім по-новому.

6. Встановіть нову лійку для душа

Ви помічали, як після перебування в п'ятизірковому готелі, в домашніх умовах просто не відчуває себе так добре? Модернізована лійка виведе душ на новий рівень розкоші у вашій ванній кімнаті. Це ще одна задача, яку кожен може виконати, витративши трохи грошей.

7. Додайте ганок

Якщо ваш будинок має простір, щоб додати переднє або заднє ганок, то варто подумати про таку можливість. Це великий проект з великим виграшем, так що це, безумовно, потрібно вирішити, коли ви будете в змозі зробити це.

8. Оновлення плінтус на кухні

Так само, як нова фарба змінює відчуття всій кімнаті, новий плінтус змінює вид всієї вашої кухні.

9. Встановіть новий камін

Камін, безумовно, самий затишний спосіб зігрітися в холодну пору року. Якщо у вас його немає, то знайте, що він коштує грошей і зусиль.

10. Пофарбуйте ваші великі кімнати в нейтральному кольорі

Якщо ви хочете продати свій будинок в найближчому майбутньому, пофарбуйте свою вітальню і їдальню кімнату в нейтральний колір, це допоможе потенційним покупцям уявити себе в вашому просторі. Мало того, ці кольори зроблять кімнати більше за розміром.

11. Додайте додаткову ванну кімнату

Якщо у вас є ресурси, додайте додаткову ванну кімнату. Це великий проект, який не для всіх, але якщо ви можете зробити таку реконструкцію, то вона виправдає себе!

12. Створіть додаткові рішення для зберігання в вашому гаражі

Правда полягає в тому, що всі ми маємо багато речей, і ніде зберігати їх. Якщо ваш гараж має простір для його розміщення, розгляньте можливість установки великих стелажів для кращого використання простору.

13. Пофарбуйте ваш будинок зовні

Більшість будинків можна оновити, в тому числі ваш! Використовуйте фарбу яскраво нейтрального кольору для поліпшення зовнішнього вигляду вашого будинку. У поєднанні з добре доглянутим ландшафтом, ваш будинок створить відмінне враження.

14. Відполіруйте ваші дерев'яні підлоги

Якісні дерев'яні підлоги гарантують зростання вартості нерухомості. Відполіруйте ті, що у вас є, або встановіть нові, щоб додати значну цінність для вашого будинку. Ви можете встановити ламінат, які буде служити вам добрих 10-20 років. Але якщо ви дійсно хочете справити враження на потенційних покупців, встановіть реальні паркетні підлоги!

Похожие страницы: