Освітлення внутрішнього простору житла

Освітлення внутрішнього простору житла - завдання не тільки творча, а й технічна. Переймаючись питанням як правильно підібрати освітлення в квартирі або будинку, багато в першу чергу замислюються про декоративну привабливість світильників, забуваючи про вплив рівня освітленості на наш настрій, самопочуття, і здоров'я в цілому. Прикрашаючи інтер'єр люстрами, торшерами, бра, настільні лампи, важливо створити правильний світловий сценарій в кожній кімнаті.

Интернет магазин автохимии предлагает Вашему вниманию огромный ассортимент товаров по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Що потрібно знати для правильного висвітлення квартири

Ефективність освітлення залежить від двох ключових чинників - кількості джерел світла і потужності ламп. Чим більше світильників, тим ширше можливості організації світлового сценарію в кімнаті. Включаючи їх разом або окремо можна з легкістю формувати максимально комфортну атмосферу для читання або відпочинку, для роботи або навчання, для спілкування членів сім'ї, приготування їжі, інших домашніх справ. Поєднанням різних джерел світла різного рівня яскравості можна коригувати візуальне сприйняття кімнати, ділити простір на функціональні зони.

Три ключових типу освітлення

Основне освітлення - джерело світла, що охоплює всю кімнату. Встановлені на стелі світильники випромінюють рівний всенаправленний світло, забезпечуючи базовий рівень освітленості приміщення.

Локальне освітлення - направлене світло, акцентований на певній ділянці кімнати.

Підсвічування - використовується для виділення елементів інтер'єру, меблів, картин, шаф з прозорим скляним фасадом і т.п.

Як використовувати

Верхнє світло - загальний фоновий.

Локальний - для виділення смислових центрів.

Підсвічування - за смаком.

З чого почати

Найважливіше, що потрібно зробити перед початком «будівництва» якісного освітлення квартири - точно визначитися з функціональними зонами в кожній кімнаті. Вирішіть, що і де Ви будете робити в цьому приміщенні, де читати, де дивитися телевізор, де готувати їжу.

Похожие страницы: