Освітлення спальні и Настольные лампы

Ніколи не варто недооцінювати можливостей штучного освітлення . Одне клацання вимикача - і настрій вашої кімнати може значно змінитися. Створюється загальний затишок, висвічується той чи інший предмет, наприклад, картина, забезпечується нічне світло або світло для читання. Кольори і фарби меблів, тканин, стін теж змінюються й починають грати по-новому. Можна витратити роки і роки, підбираючи до кімнати різні види шпалер, тканин і різних предметів, але якщо освітлення недостатнє або непродумане, спальня і раніше буде похмурою і непривітною після заходу сонця, тобто в той час, коли ви в ній найчастіше перебуваєте . Поговоримо, як вирішити всі ці проблеми.

Ищете настольную лампу, которая будет дополнять интерьер вашей комнаты, на сайте http://euro-style.kiev.ua/catalog/osveschenie/params/5773=5790 представлен широкий выбор, где вы сможете выбрать ту модель лампы, которая будет соответствовать всем вашим требованиям.

Де краще встановлювати світильники в спальні

Важливо продумати принципову схему освітлення ще перш, ніж ви візьметеся за кисть. Розвішування світильників, монтування вимикачів і розеток передбачає прокладання внутристенной проводки, а значить, і чимало клопоту.

Ще раз перегляньте свої записи і згадаєте, якого ефекту хотіли б домогтися для вашої спальні. Тут бажано м'яке приглушене освітлення , а тому подумайте, як його краще домогтися, а також - як переробити схему проводки, щоб всі лампи, світильники включалися єдиним клацанням вимикача.

Діти люблять спати при включеному світлі, тому в дитячих кімнатах поруч з ліжечком повинні знаходитися не тільки світильник , а й маленький нічник , а може, і спеціальний дитячий монітор.

Чи любите ви почитати перед сном в той час, коли поруч хтось спить, а може, ваші двоє дітей сплять в одній кімнаті? У таких випадках потрібно передбачити світильники , світло від яких буде падати строго на книгу і не заважати іншому.

Якщо в спальні є письмовий стіл, необхідно подумати і про його висвітленні. Найкраще підійде лампа на гнучкому або шарнірному утримувачі.

Якщо ви вже вирішили питання про розстановку меблів, продумайте, де і скільки вам знадобиться розеток для освітлювальних приладів, в потрібному вони місці. Чи є розетки поруч з нічними столиками, біля телевізора, поруч з дзеркалом, де чоловікові доведеться користуватися електричною бритвою, а дружині - феном для укладання волосся. Якщо не всіх розеток вистачає, вкажіть на плані місця їх майбутньої установки.

Плануючи освітлення спальні, не обмежуйте себе лише настільними лампами . Існує безліч і інших світлових приладів , різних конструкцій і стилів, і по-різному розподіляють світловий потік. Дізнавшись більше про ці способи, ви зможете більш усвідомлено вибирати, який тип світильників вам більше підходить.

Верхнє світло

Це найпоширеніший вид освітлення. Світильники - це і люстри, і лампи, і підвісні плафони, і точкові світильники, хоча існує і багато інших варіантів, з яких ви можете вибирати.

Люстри , плафони , в залежності від своєї форми, зазвичай розсіюють світло вниз і в сторони (хоча більшість з них відкидає ще й коло світла на стелю). Тільки світильники з гострим конусом відбивача дозволяють направляти світло. Вбудовані світильники , наприклад, кидають світло строго вниз, в той час як куполоподібні плафони на стелі створюють розсіяне освітлення. Точкові світильники світла практично не дають, але створюють дуже красиву і інтимну обстановку в спальні.

Бічний світло

Найпростіші світлові прилади - це різні бра і настінні лампи , вони створюють більш м'яке і затишне освітлення, ніж світильники верхнього світла, і найбільш зручні для читання в ліжку там, де поруч немає столика або тумбочки.

Більш сучасні світильники цього типу часто направляють пучок світла вздовж по стіні і вгору, створюючи додаткові острівці світла, але вони не зовсім годяться для читання або роботи. Те ж саме стосується і світильників для підсвічування: їх просто кріплять нижче або вище предметів (картин), які потрібно виділити світлом.

Настільні лампи

Настільними лампами можна легко висвітлити всю кімнату, не вдаючись до верхнього світла. Вони також дозволять вам більш точно регулювати освітленість в тому місці, де стоїть ліжко.

Розмістіть по кімнаті настільні лампи так, щоб вони створювали як би м'які хмарки світла біля ліжка, туалетного столика, на комоді або інших поверхнях. Якщо можливо, підключіть всі дроти до одного вимикача, і тоді лампи запаляться всі відразу, тільки-но ви тільки ступите на поріг вашої спальні.

Підлогові світильники

Вони - рідкісні гості в спальнях, якщо тільки там не присутній крісло для читання. В цьому випадку традиційний торшер з абажуром або конусним відбивачем буде найбільш зручним порівняно з бра.

Свічки

Вони завжди створюють утихомирену атмосферу. Це дуже романтичний і незалежний вид освітлення. Свічки можуть стояти на камінній дошці, можуть бути вставлені в канделябр або люстру-свічник на стелі або навіть прибрані в ліхтар. Їх м'який і ласкавий світло створює в спальні таку ауру, якою ніколи не досягти за допомогою електричних ламп.

Вимикачі з регулятором напруги

Щоб верхній світло не різав очі, можна поставити вимикач , здатний регулювати силу струму . Він не дорогий, і встановлювати його просто. Такі вимикачі дозволяють вам зробити світ менш різким (якщо, наприклад, ви повільно прокидаєтеся вранці, а за вікнами ще темно). Також вони послужать хорошу службу, коли ви укладаєтеся спати, або якщо ваші діти не засинають в темряві.

Источник статьи: http://euro-style.kiev.ua

Похожие страницы: