Основні вимоги до будматеріалів

Незважаючи на численні запевнення виробників про те, що їхні товари найякісніші, «ідеальний» будівельний матеріал повинен мати такі властивості:

1) він не повинен створювати в приміщенні стійкого запаху на момент заселення.

2) не повинен виділяти в атмосферу леткі речовини в кількостях, які б могли погано вплинути на здоров'я людини

3) не повинні стимулювати розмноження мікрофлори;

4) не повинні накопичувати на своїй поверхні статичну електрику і погіршувати мікроклімат приміщення.

Цим вимогам не відповідають ні синтетичні лінолеум (крім "летючого" хлору вони містять також шкідливі для здоров'я елементи), ні плити ДВП та ДСП, ні пінопласт, підвісні стелі та ін.

ЩО ВИБИРАТИ?

А ось найбезпечніші, звичайно ж, натуральні матеріали: камінь, керамічна плитка, дерево, панелі пробкові, паркет, дерев'яне облицювання, дерев'яні підлоги. Ще папір і тканину - шовк, шовкова драпірування, шпалери паперові.

Деревина - самий екологічно чистий матеріал! АЛЕ: тут головне пам'ятати, що: при горінні дерево виділяє чадний газ, і тому під час пожежі цей газ так, же здатний вбити людину, як і будь-який неекологічних токсичний штучний матеріал.

плитка

Рослинні шпалери (на основі златоцвета, бамбука, очерету) безпечні, оскільки виготовляються з природних матеріалів, зносостійкі. Паперові шпалери «дихають», виготовляються з екологічних матеріалів. До того ж такі шпалери завжди мають з приємне співвідношення «ціна-якість».

Також, експерти одноголосно визнають, що камінь і керамічна плитка - це міцні, надійні, екологічно безпечні матеріали, так як ніяких шкідливих речовин не виділяють. До того ж керамічна цегла і камінь, облицювальна керамічна цегла і камінь, глиняну цеглу для димових труб, силікатна цегла і камінь, стінові бетонні вироби, керамічна плитка (фасадна, для внутрішнього облицювання стін, для підлог), черепиця керамічна і бетонна, плити і вироби з природного каменю - підлягають обов'язковій сертифікації в Україні. Це, в першу чергу контролює вимоги безпеки, захисту здоров'я людини і охорони навколишнього середовища.

Натуральні будматеріали не виділяють в атмосферу токсичних компонентів, вони добре витримують кліматичні зміни.

Похожие страницы: