Оновлюємо диван без зайвих витрат и Mebliterra

Наявність в домашніх тварин, які можуть подряпати оббивку або залишити затягування, маленьких дітей, які іноді використовують як полотно абсолютно не призначені для цього предмети, або навіть просто кави, розлитий на кремовому дивані, можуть істотно зіпсувати зовнішній вигляд меблів.

Качественная обтяжка мягкой мебели от профессионалов.

Купуючи м'які меблі, ми, звичайно ж, не припускаємо заміну даного предмета меблювання в найближчому майбутньому, а розраховуємо на тривалий термін служби і простоту в експлуатації. Але іноді обставини не залежать від наших бажань. Наявність в домашніх тварин, які можуть подряпати оббивку або залишити затягування, маленьких дітей, які іноді використовують як полотно абсолютно не призначені для цього предмети, або навіть просто кави, розлитий на кремовому дивані, можуть істотно зіпсувати зовнішній вигляд меблів. Викинути диван або крісло і придбати нові далеко не кращий і вже точно не найекономніший спосіб вирішення проблеми. Оптимальний вихід із ситуації заміна оббивки. Але як підібрати правильну тканину, і які види підходять для різних життєвих ситуацій.

Чим оббити?
Жаккард. Один з найпоширеніших видів оббивних тканин, який відрізняється високою міцністю і довговічністю. Завдяки великому вмісту ниток на мінімальному просторі тканини, жаккард здатний витримувати навіть часті чистки і неймовірно стійкий до стирання. Однак якщо у Вашому будинку є чотириногі вихованці, від такої тканини краще відмовитися. Незважаючи на свої переваги, оббивка з такої тканини може швидко втратити привабливий зовнішній вигляд під кігтями і зубами тварин.

Флок. Для власників кішок і собак є прекрасний вихід з положення - флок. Це нетканий матеріал для оббивки, неймовірно приємний на дотик і стійкий до появи затягувань і розривів. А здатність витримувати часті чистки і стійкість до вигорання роблять його незамінним для оббивки дивана в дитячій кімнаті. Єдине, на що фахівці рекомендують звертати увагу, якість флока і міцність його ворсу.


Велюр. Даний матеріал прекрасно виглядає в багато обставленій вітальні або в домашньому робочому кабінеті, але не варто використовувати його для спільної кімнати великої родини або в будинку, де є діти, так як в експлуатації він досить примхливий і схильний до стирання.

Шкірозамінник. Всупереч поширеній серед покупців думку, штучна шкіра є прекрасним оббивним матеріалом. Достатньо лише проконтролювати якість її виготовлення і попросити пред'явити сертифікат при замовленні оббивки. Вологостійкість, міцність, здатність витримувати перепади температур і сонячні промені, простота чищення .. ось неповний список достоїнств шкірозамінника. Однак він досить легко дряпається тваринами і може швидко втратити «товарний» вигляд.

Шкіра. Безумовно лідер зашкодь оббивних матеріалів. Причому як за якістю, так і за вартістю. Але, не дивлячись, на свою високу ціну, шкіра як і раніше користується популярністю серед замовників, так як предмет меблювання, оббитий подібним чином, виглядає неймовірно багато і елегантно.

Меблева замша. Досить «молодий» матеріал для оббивки диванів, лише недавно набув широкого поширення серед замовників. До позитивних якостей цього матеріалу варто віднести стійкість до стирання, властивість не накопичувати домашній пил і не затримувати шерсть тварин, до того ж меблева замша абсолютно гіпоалергенна.

Похожие страницы: