Наливні акрилові підлоги

Оформлення статей в квартирах, офісах і на підприємствах за допомогою сучасної технології, що поєднує в собі використання високоякісного полімеру і метод безшовного створення довговічного покриття, користується великим попитом. Наливні акрилові підлоги - це практичне покриття, яке може бути як однотонним, так і багатобарвним, містити різні вставки, мати художнє оформлення.

Наливні акрилові підлоги мають свої незаперечні переваги. Крім того, що вони довговічні і незвичайно зручні для проведення щоденного прибирання, вони також відрізняються наступними позитивними характеристиками:

Качественные автомобильные шины сургут купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

створювана поверхня не ковзає, має високу адгезію з взуттям;

стать не холодить ніг і тепліше, ніж кахель;

безшовна технологія полегшує прибирання, на підлозі відсутні залишки пилу;

дизайн поверхні може бути унікальним, кольору наливної підлоги не блякнуть, не вицвітають з часом, зберігають яскравість;

стать не вимагає особливого догляду, миється без застосування спеціальних хімічних засобів.

Створення наливної акрилового статі не вимагає багато часу, професійна установка проводиться в кілька етапів, серед яких особлива увага приділяється вирівнювання підлоги. Акриловий склад наноситься на будь-яку горизонтальну поверхню, роботи можуть вестися і при низькій температурі на об'єкті. Міцність покриття зберігається довгий час без деформації.

Наливні акрилові підлоги

Для виробничих приміщень найчастіше застосовують наливні покриття з однотонним оформленням, що дозволяють легко дотримуватися гігієни всередині приміщень, що забезпечують безпеку пересування людей і привабливий зовнішній вигляд приміщення.

Наливна акриловий підлогу

Акрилова підлога забезпечують хорошу вологоізоляцію, відповідають всім санітарним вимогам, екологічні, не токсичні, рекомендовані до застосування в приміщеннях з високим рівнем вологості. Тужавіння покриття відбувається за кілька годин, готовий стать не має запаху.

Технологія дозволяє використовувати різні декоративні елементи в оформленні, що наносяться на базовий шар:

3d-картинки;

фотографії;

акрилові чіпси;

дизайнерські декори.

Товщина підлоги може варіюватися, а створювана поверхня має висоту від 1 мм і вище.

Похожие страницы: