Купити систему «розумний будинок» означає здійснити ефективну інвестицію

Простота управління. Система дає можливість запускати послідовність дій (сценаріїв) відразу для декількох приладів натисненням однієї клавіші на контрольній панелі, смартфоні або планшеті. Робота по радіоканалу дозволяє здійснювати управління віддалено. Наприклад, перебуваючи в машині, Ви активуєте відкриття воріт гаража, при цьому вмикається освітлення території біля будинку, полегшуючи умови паркування.


Економічність і контроль витрат. Купити систему «розумний будинок» означає здійснити ефективну інвестицію. Її впровадження автоматично підвищує оцінну вартість житла і суттєво скорочує витрати на його експлуатацію. Повністю автоматизована система управління «розумний будинок» дозволяє значно знизити витрати на електрику та інші енергоресурси і при цьому здійснювати контроль їх витрати. Тривожні сигнали допомагають своєчасно виявити порушення в роботі обладнання. Ціна системи «розумний дім» помітно знижується за умови її монтажу на етапі будівництва будинку. Це дає можливість заощадити на вартості прокладки кабельних трас і інших монтажних операціях.


Індивідуальний підхід. Проектування управління здійснюється з урахуванням Ваших побажань і можливостей, а також планування і поверховості будинку. Можливий підбір типових або розрахунок індивідуальний рішень. «Розумний будинок», вартість якого залежить від безлічі факторів, буде виконувати саме ті завдання, які потрібні Вам, що виключає переплату за невикористаний функціонал.


Щоб розрахувати ціну на «розумний будинок» і купити його, а також отримати додаткову інформацію, зверніться до менеджерів нашої компанії. Телефони для зв'язку представлені в розділі «Контакти».

Похожие страницы: