Карнизи для натяжних стель відкривають свободу для творчості дизайнерів

Штори є дуже важливою частиною інтер'єру, і сьогодні ні одне житлове приміщення не обходиться без цієї деталі. Підвісні стелі, всупереч існуючій думці, не створюють ніяких складнощів для кріплення штор. Навпаки, вони дозволяють зробити конструкцію ще більш витонченою і оригінальною.

Які бувають види карнизів для натяжних стель

Онлайн казино плей фортуна гарантирует Вам получение огромного денежного приза.

Спеціальні карнизи для натяжних стель служать не тільки для зручності кріплення, але також дозволяють реалізувати найрізноманітніші дизайнерські рішення. За своєю конструкцією вони практично не відрізняються від звичайного карниза. У переважній більшості випадків вони являють собою плоску шину, яка прикріплюється до стелі. Матеріал, з якого виконаний карниз, може бути найрізноманітнішим:

- дерево. Такі карнизи виглядають дуже благородно і прекрасно підходять до будь-якого стилю інтер'єру.

- алюміній. Конструкції відрізняться легкістю, витонченістю і довговічністю. Єдиним недоліком є легкий шум при відкриванні та закриванні штор.

- сталь. Дуже потужний карниз, який зазвичай використовується для масивних портьєр.

- пластик. Один із самих бюджетних і поширених варіантів. Пластикові карнизи просто вражають багатством форм і колірних рішень.

Прихований карниз користується особливою популярністю

Одним з найбільш елегантних рішень є прихований карниз, який монтується в спеціальній ніші, що утворюється між стіною і підвісною конструкцією стелі. Ширину ніші слід підбирати під конкретний карниз, але найчастіше вона становить близько 25 см.

прихований карниз і натяжна стеля

Одним з головних достоїнств прихованого карниза є те, що гачки, на яких кріпляться штори, стають зовсім не видно, тому можна вибирати найбільш бюджетний варіант.

прихований карниз і натяжна стеля конструкція в розрізі

Прихований карниз візуально збільшує простір, що становить ще одну важливу перевагу. В цьому випадку штори ніби спадають безпосередньо зі стелі, а розділова лінія відсутня. Завдяки цьому стеля здається більш високим, а все приміщення - більш світлим.

Прихований карниз однаково добре підходить для будь-яких кімнат: віталень, спалень, кабінетів, дитячих.

Відкритий монтаж карниза здійснити дещо простіше, але при цьому доводиться дбати про декоративності гачків, інакше інтер'єр втратить гармонійність.

Різних систем карнизів для натяжних стель дуже багато, і розібратися в них буває досить складно. Тому, щоб зробити стовідсотково правильний вибір, найкраще звертатися за порадою до фахівця. Установку карнизів теж краще довіряти професіоналам, так як вона пов'язана з роботою на висоті і вимагає спеціальних інструментів, які є не в кожному домашньому господарстві. Крім того, не маючи достатнього досвіду, під час установки карниза можна пошкодити стелю. Якщо ж навішування карниза буде здійснювати професіонал, то ніяких неприємностей не виникне.

Похожие страницы: