Хитрощі планування маленької ванної кімнати и купить гидромассажный бокс

Наявність великої ванної кімнати в міських забудовах - розкіш, практично нереальна. Її можуть собі дозволити хіба що мешканці елітних новобудов, де кожен квадратний метр обходиться в величезні суми. Звичайним громадянам доводиться задовольнятися тим, що більш доступно за коштами, - колишніми хрущовками, малосімейки і квартирами старої забудови, в яких ванні кімнати завжди проектувалися досить тісними. Біда в тому, що прогрес не стоїть на місці, і число сантехніки, яку бажають бачити господарі на своїх скромних квадратних метрах, зростає. Щоб її вмістити, знадобиться грамотне планування маленької ванної кімнати, в якій максимально продумано розташування і функціональність кожного предмета.

Гидромассажный бокс будет прекрасным решением для вашей ванной комнаты, купить его Вы сможете на сайте http://www.graffiti.od.ua/news/kupit-gidromassagnuy-boks, здесь представлен широкий выбор качественных душевых кабин.

Хитрощі облаштування маленької ванної в квартирі Господарі квартир набагато сильніше обмежені в переплануванні ванній, тому що вони прив'язані до загальної системи каналізації і розташуванню труб у всьому будинку. Розширювати приміщення або виносити частина приладів за межі кімнати неможливо хоча б тому, що це вимагає безлічі узгоджень, посилення гідроізоляції тощо. В більшості випадків сусіди знизу ніколи не «підпишуться» на те, щоб над їх спальнею або залом з'явилася «мокра» зона. Тому єдиний варіант збереження простору в квартирних ванних - продумане розміщення сантехніки і усунення всіх приладів і меблів, без яких можна обійтися.


У чому краще митися: в ванній, душовій кабінці або бочці
Якщо не брати до уваги те, що деякі мешканці обожнюють лежати у ванній годинами, знімаючи таким чином стреси і отримуючи релаксацію, то з точки зору ергономіки душова кабінка набагато вигідніше стандартною ванною. Наймініатюрніша модель здатна розміститися в кутку, зайнявши всього 90х90 см площі. Ванни з такою довжиною ще не створив жоден виробник. Правда, є сидячі варіанти, але слабо віриться, що в них можна повноцінно розслабитися.

Якщо навіть 90 см площі в запасі немає, то найпростіше зробити звичайний відкритий душ, встановивши слив прямо в підлозі приміщення. А щоб бризки не розлітаються по всій кімнаті, на час миття закриватися засувною шторкою.

Нестандартне рішення для тих, хто все ж хотів би занурюватися в теплу воду, - заміна ванною на японську бочку офуро зі зливом в загальну каналізацію. По суті, це вийде та ж сидяча ванна (всередині бочки ставлять лавочку, щоб можна було сісти), але за рахунок висоти конструкції людина занурює тіло до рівня грудей і вище, а не по пояс.

Источник статьи: http://www.graffiti.od.ua

Похожие страницы: