Енкодери

Енкодери - це різновид датчиків для розрахунку кута повороту в обертових механізмах. Дозволяють визначати значення повороту з точністю до сотих міліметра. Застосовуються в робототехніці, машинобудуванні, приладобудуванні, авіабудуванні, в комп'ютерній техніці (зокрема в серверах). Конструкція механізму дозволяє визначати як кут повороту, так і швидкість обертання. 

Сфери застосування енкодерів

Вы можете приобрести оригинальные энкодеры по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Харчова промисловість. Енкодери з широко застосовуються в пакувальних цехах.

Друкарня. Датчики кута повороту (ДУП) використовуються в друкарській промисловості. Як правило, в сучасних друкованих апаратах енкодери оснащені дискримінатори (спеціальні системи обробки даних).

Меблева і лісова промисловість. Допомагають при високоточної різанні і обробці деревини.

Металообробна промисловість. Використовуються в електричних, гідравлічних і пневмопрессом. Металообробні верстати оснащуються удароміцними датчиками, які не бояться механічних пошкоджень, вібрації, а також захищені від попадання пилу і вологи.

Складські автоматизовані системи та ліфти.

Вантажопідйомне обладнання.

Системи телекомунікацій. Енкодери встановлюються для коригування положення антен та іншого телекомунікаційного обладнання.

Сонячні панелі. Енкодери застосовуються для розрахунку оптимального кута нахилу.

Медицина. Використовується в ліжках МРТ.

купити енкодери

У нашому інтернет-магазині представлені різні модифікації датчиків кута повороту і комплектуючі до них. Ви можете купити енкодер з кур'єрською доставкою по місту та області.

Ціна на енкодери залежить від моделі, типу модифікації і кількості одиниць. Вартість для оптових покупців, терміни доставки і способи оплати уточнюйте у наших менеджерів. Безкоштовна доставка до терміналу відправки.

Похожие страницы: