Де використовувати вологостійкий гіпсокартон?

Коло застосування вологостійкого гіпсокартону включає в себе внутрішню обробку стін приміщень з високою вологістю повітря. Традиційно це ванни і кухонні приміщення, підвали та пральні, а також інші приміщення з підвищеним вмістом вологи в повітряному обсязі.

Приобрести качественный гипсокартон влагостойкий цена Днепропетровск доступна всем клиентам.

Крім основних властивостей, гіпсокартон має кілька додаткових: це ефективне шумопоглинання, теплоізоляційні властивості, відповідність європейським і вітчизняним екологічним стандартам. Нескладний монтаж і просту закладення стиків між листами шпаклівкою гіпсовою багато домашні умільці освоюють самостійно.


Панелі, що функціонують як вирівнює стіни облицювання, можуть монтуватися без несучого каркаса, а закріплення матеріалу на підставі реалізується за рахунок клеять властивостей полімерно-алебастрового складу.
В іншому варіанті панелі використовуються в якості облицювання для теплоізоляційного стінового покриття. Для стандартного матеріалу з рівним успіхом можуть бути рекомендовані несучі конструкції - металеві і змонтовані з монтажного бруса.

Вологостійкі панелі, внаслідок специфіки експлуатації у вологому середовищі, виключають застосування каркасної деревини. Ще один недолік - це підвищена по відношенню до простих матеріалами вартість. Втім, на думку фахівців, різниця цілком компенсується особливими властивостями матеріалу, який з усіх облицювальних рішень визнаний найбільш ефективним і економічно обгрунтованим.

Похожие страницы: