ЧУДОВИЙ НАРЯД ДЛЯ ТУАЛЕТУ І ВАННОЇ. ЯК НЕ ПОМИЛИТИСЯ У ВИБОРІ ПЛИТКИ

Ванна кімната, як одне з найбільш примхливих місць в будинку, вимагає до себе пильної уваги при виборі облицювальних матеріалів для її оформлення. Тут завжди підвищена вологість, а підлоги і стіни часто контактують з водою, хімічними засобами і косметикою. Саме тому, практичність - один з головних критеріїв при виборі оздоблювального матеріалу для цього простору. Зробивши вибір на користь якісної керамічної плитки, можна зберегти інтер'єр ванної кімнати в первісному вигляді на довгі роки. Головне, врахувати всі аспекти.

ПЛИТКА ДЛЯ ПІДЛОГИ

Тут потрібно зупинитися на технічних характеристиках. Важлива умова - плитка для підлоги не повинна ковзати. Для цього віддайте перевагу плитці з матовою поверхнею, бажано рельєфною. Ще один фактор. Для підлоги слід вибирати плитку з низьким водопоглинанням (від 3 до 10%), мінімальної пористістю і стійкістю до агресивних середовищ.

Выкуп авто срочно и по самой высокой стоимости на сегодняшний день.

НАСТІННА плитка

Тут можна сконцентруватися на дизайні. Кахельна плитка для ванної представлена в нашому Інтернет-магазині в широкому розмаїтті відтінків, форматів, розмірів і стилів. Сьогодні модно експериментувати з форматами. Ромби, прямокутники, шестикутник - вирішувати вам. До речі, про шестикутник. Бездоганну колекцію Argila Vezelay пропонує Peronda. Можете не сумніватися, розкішний дизайн з цією серією вам гарантований.

Пам'ятайте, що для маленької ванної кімнати добре підійде плитка середніх форматів, а ось для великої можна грати «по-крупному». Велика плитка в маленькій ванній ще більше звузить і стисне простір, створюючи відчуття тісноти. І ще одне умова - не кладіть настінну плитку на підлогу. Її красиві принти можуть швидко втратити свою привабливість.

ДИЗАЙН

Що стосується дизайну - тут справжнє поле для експериментів. Сьогодні в тренді імітації. Серед основних хітів - цегляна кладка, імітації зістареного дерева, каменю, натурального мармуру. У моді вінтажні мотиви, наприклад Geotiles Boulevard. Завжди актуальними залишаються середземноморські мотиви Almera Ceramica Toscana, які легко створюють неповторну атмосферу затишку у ванній кімнаті. Дизайнери так захоплюються грою в імітації, що в кераміці втілюють все: від текстилю до поверхні бетону. Для прихильників універсальних рішень добре підійдуть колекції At.Alpha від Pamesa (імітація бетону) або Nara від Baldocer (імітація каменю). Оригінальні сучасні декори на будь-який смак пропонує іспанська фабрика Ape в серії Armonia.

Похожие страницы: