Будівництво будинків з СИП панелей

Конструктивні каркаси в сукупності з теплоізоляційним сиплим панелі відрізняються незвичайним теплом, міцність, надійність, вони по-справжньому екологічні і служить довгий час. Унікальні енергозберігаючі можливості SIP пояснюються застосуванням ультраефективний сучасним утеплювачем і орієнтоване-стружкових панелей (ОСП-плити). З кожним роком спостерігається приріст їх використання (більше 35%).

Вы можете купить куртку больших размеров по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Уже десятки років по всьому світу будують СІП будинку "під ключ". Безумовна більшість такого переваги досить. Ще б пак! Отримувати щомісяця рахунки від ЖКГ, які на порядок нижче, ніж у сусідів в цегляному будинку, - одне задоволення. До слова, невелика комфортний будиночок окупається дуже швидко (економія на опаленні та електроспоживання). За цим спостерігати дуже мило.

У Росії каркасно-щитова технологія спостерігається з невеликою затримкою, але стійке зростання собі вона все ж забезпечив. Актуальність інноваційного будівництва будинків з СИП панелей відноситься не тільки до північних регіонах, але і до Півдня, а також до всіх областей, що знаходяться в зоні помірного і субарктичного клімату. В індивідуальному будівництві будинків сьогодні простежуються серйозні зміни.Вибір проекту будинку з SIP-Перед початком будівництва будинку з СИП панелей, необхідно вибрати його проект. Цей етап є найбільш відповідальним, так як потрібно знайти "той самий" майбутній будинок, який би задовольняли потреби всіх членів сім'ї. Є два шляхи вирішення: вибрати готовий проект або замовити спеціальний. Типовий варіант буде коштувати набагато дешевше, ніж індивідуальний, але останній буде адаптовано особисто під кожен проживає. При виборі проекту бажано звернути на зовнішню красу будинку, його поверховість і внутрішнє планування, а також на комплектність проекту. Обов'язково повинен бути комплект креслень і планів по підключенню будинку до основних комунікацій і систем "життєзабезпечення". Крім того, бажано звернутися до компанії, яка і проектує, і виконує повний будівельний процес. В цьому випадку є можливість трохи заощадити, так як будівництво будинку з СИП панелей «під ключ» завжди дешевше, ніж звернення до кількох організацій. Зауважимо, що деякі компанії не дають гарантії, якщо виконують зведення вдома не за своїми кресленнями. Після вибору проекту, складається Договір (документ має двосторонню юридичну силу). Після підписання головного документа виділяється два тижні на виробництво основних деталей будинку. В середньому на це йде не менше 2 тижнів. Щоб не втрачати час, починають підготовку земельної ділянки під будівництво будинку.

Похожие страницы: