Акумулюючий бак для системи опалення

Термоємкості сприяють зменшенню кількості продуктів згоряння, що викидаються в атмосферу. При установці такого пристрою знижується навантаження на твердопаливний котел тривалого горіння або будь-який інший вид теплогенератора, оптимізується його робота.

Мы поможем вам сделать правильный выбор аккумулирующего бака, который прослужит долгие годы.

Модифікації термоакумулятора
Існують кілька різних моделей акумулюючих ємностей. Принцип пристрою у них у всіх буде ідентичний. Відрізнятися ємності будуть:
розмірами і обсягами,
розташуванням - горизонтальним або вертикальним,
наявністю або відсутністю термоізоляції,
кількістю змійовиків,
наявністю або відсутністю внутрішніх резервуарів.

Така різноманітність дозволяє зробити оптимальний вибір відповідно до потужності котла і з урахуванням всіх параметрів системи опалення. Вибір прийнятної моделі і обсягу акумулює бака проводиться проектувальниками або консультантами організацій, що спеціалізуються на установці приладів опалення і водопостачання, відповідно до методиками теплорасчет систем опалення та по будівельним нормам і правилам.


На етапі планування необхідно передбачити ширину проходів, достатню для транспортування акумулюючої ємності на місце її монтажу.

Акумулюючi ємності і газогенераторний котел
При монтажі акумулюючої ємності в системі опалення газогенераторним котлом, варто врахувати, що відводять гази, одержувані при згорянні, можуть утворювати в трубці конденсат і згодом вивести котел з ладу. Фахівці радять використовувати газовий котел в циклічному ритмі роботи, що виключає появу конденсату і дозволяє отримати максимальний ККД теплогенератора. Накопичується тепло буде витрачатися під час відпочинку котла. Чим більше буде розмір накопичувального бака, тим довше зберігатиметься тепло.

Підводячи підсумок, відзначимо, що впровадження енергозберігаючих технологій і установка твердопаливних котлів і теплоємностей дасть суттєву економію фінансів при опаленні приміщень. Це дозволить скоротити споживання палива, знизити ступінь втручання людини в роботу системи і отримати високий рівень комфорту.

Похожие страницы: